O nás

Specializací Zdravého koše je výroba originálních a atraktivních dárkových košů. Najdete u nás nejširší nabídku dárkových košů v ČR. Pokud si ale přece jen z naší nabídky nevyberete, připravíme pro vás zcela na míru dárkový koš, balíček či krabičku dle Vámi stanoveného rozpočtu. Nedávejte nesmyslné věcné dary, dnes je trendem dárkový koš s kvalitními potravinami, vínem, delikatesami a jen u nás s oříšky a sušeným ovocem nebo s doplňky stravy a vitamíny pro posílení imunity a podporu zdraví. HANDMADE by Zdravýkoš.cz

Osobní odběr

Navštivte nás osobně a vyzvedněte si svou objednávku přímo u nás! Sídlíme na adrese Vídeňská 104, 252 50 Vestec, v areálu společnosti Safina.

 

Náš sklad

Díky tomu, že disponujeme vlastním moderním a čistým skladem, držíme 90% všech produktů připravených k okamžité expedici a Vy tak máte jistotu co nejrychlejšího odbavení Vaší objednávky. Zboží udržujeme v ideálních skladovacích podmínkách, aby k Vám vždy putovalo v tom nejlepším stavu.

 

Balíme s láskou a precizností

Všechny balíčky pro Vás balíme pečlivě tak, aby k Vám dorazily v co nejlepší kondici a zboží bylo čisté a nepoškozené. Zároveň každý dárkový koš balíme s láskou, precizností a zájmem o detail, protože skvělý dárek musí udělat skvělý dojem. A přesně takové jsou naše dárkové koše.

 

Expresní doprava po Praze

Chápeme, že někdy je potřeba koupit dárek na poslední chvíli. A i na toto myslíme. Pokud bydlíte v Praze, můžete využít naší expresní dopravy a my Vám dárkový koš dovezeme osobně až k Vám domů.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz