Adelle Davis Lipozomální Glutation 200 ml

Kód: 16157
Novinka
Značka: Adelle Davis
603 Kč 524 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Výživový doplněk s nejsilnějším antioxidantem v liposomální formě s nejvyšší vstřebatelností.

Glutathion je přirozenou součástí lidského organismu a přispívá k ochraně organismu před oxidačním stresem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glutathion je nejsilnější antioxidant [1], který si tělo dokáže vytvářet samo a tělo ho recykluje. Pokud nastane příliš silná toxikace [2] organismu, tato funkce těla selhává. Glutathion je schopen zabránit poškození důležitých buněčných složek způsobeného volnými radikály (viz poznámka pod čarou) a těžkými kovy [3].

Díky naší stravě obsahující mnoho nežádoucích látek, znečištěnému životnímu prostředí, stresu, chemickým lékům a celkově nesprávnému životnímu stylu si tělo nedokáže glutathion vytvářet v dostatečném množství. Tehdy je třeba tělu pomoci a dodat mu ho.

Glutathion má svoji specifickou vůni, za kterou vděčí sirnaté složce ve svém složení. A právě síra působí jako lapač nežádoucích látek nacházejících se v našem těle včetně volných radikálů, jedů a těžkých kovů.

[1] antioxidant: látka, která omezuje nebo snižuje množství volných radikálů. Volné radikály jsou velmi malé škodlivé částice. Tím, že jsou volné, chtějí se na něco navázat. Proto útočí na buňky, poškozují je. Buňky se následně pokropí do svého okolí a protože v buňkách jsou i látky, které způsobují rozklad, tak to poškodí okolní buňky. Takto začne zánětlivý proces. Volné radikály dokáží poškodit nebo vyřadit z činnosti důležité součásti těla. Volné radikály vznikají zejména nesprávnou životosprávou (špatné stravování, málo pohybu, kouření ...) nebo chemickým stresem zvnějšku (znečištěné ovzduší, záření a další).

[2] toxikace: česky otrava. Toxický znamená jedovatý (toxikon byl jed, do kterého se namáčeli šípy). Toxikace organismu nastane tehdy, když se do těla dostane příliš mnoho škodlivých látek - např. nesprávnou stravou, používáním chemikálií nebo přijímáním jedovatých chemických látek (např. ze znečištěného ovzduší atd.)

[3] těžké kovy: velmi toxické látky, které se řadí mezi kovy. Pro člověka jsou nejškodlivější rtuť, kadmium, olovo. Z těla se odbourávají jen velmi těžko.

Glutathion PŘISPÍVÁ K

zvyšování energie
zlepšování svalového napětí
detoxikaci jater a ledvin
zlepšení mentálního soustředění
zlepšení kvality spánku
zlepšení kvality pokožky
zlepšení metabolismu všech buněk organismu a zabraňuje tak jejich předčasnému stárnutí
zvyšování atletického výkonu
snižování doby regenerace po výkonu
snižování efektu stresu
Glutathion BOJUJE PROTI
stárnutí pokožky
rakovině
srdečním chorobám, onemocněním jater a ledvin
autismu
Alzheimerovy a Parkinsonovy nemoci
autoimunitním a zánětlivým onemocněním
cukrovce
Lipozomální forma má na rozdíl od běžných forem až 6krát vyšší vstřebatelnost. Pro srovnání - existují následující základní formy:

kapsle, tablety, prášková forma vstřebatelnost do 20%

injekcí přímo do žíly vstřebatelnost přibližně 70%

lipozomální forma vstřebatelnost více než 90%

Velmi zjednodušeně se dá říci, že samotný doplněk výživy je obalený maličkými bublinkami (jmenují se lipozomy, odtud název liposomální, a vyrobí se speciálním postupem z přírodní látky lecitin). Tyto mini bublinky doplněk výživy chrání a navíc si "rozumí" se stěnami střev, tím pádem se přes ně snadno dostanou do krve a ta jejich zanese k samotným buňkám. S nimi si také rozumí, takže buňka velmi snadno přijme "zásilku" a proto se více než 90% doplňku výživy dostane tam, kam má, a využije se. Tato forma navíc nezatěžuje žaludek.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

 Množstvo aktívnych látok v odporúčanej dennej dávke % RVH*
 Glutatión  500 mg  -

 * denná referenčná výživová hodnota priemerného dospelého 

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném. Po otevření spotřebujte do 30 dnů a uchovávejte v chladničce.

UPOZORNĚNÍ

Nevhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovený denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy.

PROHLÁŠENÍ o alergenech

Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ryby, ústřice, ořechy, obilí a arašídy. Neobsahuje lepek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lipozomální vitamíny a minerály
Obsah: 200ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Všechny produkty jsou vyrobeny s velkou odpovědností a respektem k učení Adelle Davis, s využitím nejnovějších trendů v biochemii a výrobě výživových doplňků. Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. Věříme že ke vzniku choroby výrazně přispívá deficit některé z důležitých vitamínů a minerálů. Doplněním chybějících prvků v organismu umíme tělu vrátit přirozenou sílu a vitalitu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz