Podzim je zkouška imunity. Posilněte ji.

05

 

Posilněte svou imunitu vitamíny a dalšími doplňky stravy.

Podzim je opět tu a s ním po létě přichází nepříliš příjemná změna počasí, která bude tlačit rtuti teploměrů směrem dolů. Sychravé a chladné počasí jako každý rok bude zatěžkávacím testem naší imunity. Letošní sezóna nemocí se však navíc ponese v ještě nepříjemnějším duchu než kdy dříve. Hrozba jménem koronavirus je reálná, nicméně rozhodně není třeba podléhat zbytečné panice.

Naprostá většina nadcházejících respiračních onemocnění se pravděpodobně bude odehrávat v klasickém a nám všem známém stylu ala chřipka a nachlazení. Nicméně ani to samozřejmě není žádná výhra a je potřeba těmto nemocem účinně předcházet.

Zdraví je vždy na prvním místě, a protože jsme obchod se zdravím, máme pro Vás připravené tipy na produkty, díky kterým se snáze vyhnete nepříjemnému pocitu nemoci a podzimem i zimou proklouznete ve zdraví, pohodě a snad i klidu.

12

Správně fungující imunitní systém je základem dobrého zdraví a je proto potřeba o něj pečovat. Podpora funkce imunitního systému je velmi důležitá zejména v období zvýšeného výskytu infekčních nemocí, tedy na podzim a v zimě, dále také v době rekonvalescence, po operacích a úrazech nebo při zvýšené fyzické a psychické zátěži. Zvláštní péči vyžadují děti, osoby s chronickým onemocněním a senioři.

 

Vybíráme z Céček

K čemu je vitamín C dobrý?vit-c

  • Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů
  • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • přispívá k normální psychické činnosti
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 

f01

f02

 

  

Další vitamíny >

 

15

 

Multivitamíny a minerály

multivitaminMultivitamíny jsou potravinové doplňky, které obsahují několik různých vitamínů a minerálů, a to buď samostatně nebo v kombinaci s dalšími složkami.

Z naší nabídky můžeme doporučit GS Extra Strong Multivitamin, který nabízí komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek, nebo třeba Multi40, což je unikátní kombinace 40 přírodních látek a vitamínů pro podporu vašeho zdraví.

 

f03

f04

 

 

Další multivitamíny >

 

16

 

Vitamínové balíčky

8616_vitaminovy-balicek-zazvorMrkněte na naši nabídku vitamínových balíčků, které sestavujeme speciálně pro posílení tolik potřebné imunity. Balíčky dokážeme na míru sestavit i firmám, a to přesně dle požadavků a finančních možností, které si určíte. Proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat pro individuální nabídku.

 

f05

f06_new

 

 

Další vitamínové balíčky >

 

 

10

 

Bylinky a tinktury pro posílení imunity

bylinky_a_tinkturyVybíráme pro vás námi ověřené jedinečné přírodní bylinky a tinktury od českých výrobců. Originální i tradiční receptury na základě mnohaletých zkušeností z oblasti alternativní medicíny. To je naše nabídka bylinných čajů a tinktur z pupenů a bylin.

 

f07

f08

 

 

f_serafin_new

f_bylinca_new

Další bylinky a tinktury >

 

08 

Béčko, Déčko, Hořčík, Zinek

Věděli jste, že...

Vitamín D je pro naše tělo velmi důležitý. Ovlivňuje látkovou výměnu vápníku, je důležitý pro zdravé kosti a zuby, pomáhá udržovat zdravé svaly, ovlivňuje ale i další části našeho těla jako je srdce, mozek, imunitní systém. Běžně si jej tělo samo tvoří díky slunečnímu záření. Někdy je ale potřeba jej doplnit uměle.

Vitamíny B jsou nezbytné pro správné fungování metabolismu a nervového systému.

Zinek je zcela nepostradatelným esenciálním minerálem pro náš organismus.

Hořčík neboli magnesium je minerál nezbytný pro správnou funkci nervového systému a nervosvalový přenos.


d   mg
   
zn   b

 

Další vitamíny >

 

02

 

Něco pro nejmenší

immunity02 Správně fungující imunitní systém je základem dobrého zdraví a je proto potřeba o něj pečovat. Podpora funkce imunitního systému je velmi důležitá zejména v období zvýšeného výskytu infekčních nemocí, tedy na podzim a v zimě, dále také v době rekonvalescence, po operacích a úrazech nebo při zvýšené fyzické a psychické zátěži. Zvláštní péči vyžadují děti, osoby s chronickým onemocněním a senioři.

 

f09

f10

  

Další vitamíny >

 

 

Roušky a antibakteriální gely jako účinná prevence.

17

 

Ochranné prostředky

immunity02 Antibakteriální čistící gel s 60% alkoholu pro dokonalou hygienickou očistu rukou bez použití vody a mýdla při zvýšené možnosti kontaminace (např. v období virových nákaz). Pro zvýšení účinnosti obsahuje navíc Tea tree olej - nejsilnější přírodní antiseptikum. Podíl Aloe vera a glycerínu omezuje vysušování rukou. Vhodný na cesty nebo při pohybu na veřejnosti (městská hromadná doprava apod.)

TVOJE ROUŠKA CHRÁNÍ MĚ, MOJE ROUŠKA CHRÁNÍ TEBE.

 

Další ochranné prostředky >
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz