Podzim je zkouška imunity. Posilněte ji.

05

 

Posilněte svou imunitu vitamíny a dalšími doplňky stravy.

Podzim je opět tu a s ním po létě přichází nepříliš příjemná změna počasí, která bude tlačit rtuti teploměrů směrem dolů. Sychravé a chladné počasí jako každý rok bude zatěžkávacím testem naší imunity. Letošní sezóna nemocí se však navíc ponese v ještě nepříjemnějším duchu než kdy dříve. Hrozba jménem koronavirus je reálná, nicméně rozhodně není třeba podléhat zbytečné panice.

Naprostá většina nadcházejících respiračních onemocnění se pravděpodobně bude odehrávat v klasickém a nám všem známém stylu ala chřipka a nachlazení. Nicméně ani to samozřejmě není žádná výhra a je potřeba těmto nemocem účinně předcházet.

Zdraví je vždy na prvním místě, a protože jsme obchod se zdravím, máme pro Vás připravené tipy na produkty, díky kterým se snáze vyhnete nepříjemnému pocitu nemoci a podzimem i zimou proklouznete ve zdraví, pohodě a snad i klidu.

12

Správně fungující imunitní systém je základem dobrého zdraví a je proto potřeba o něj pečovat. Podpora funkce imunitního systému je velmi důležitá zejména v období zvýšeného výskytu infekčních nemocí, tedy na podzim a v zimě, dále také v době rekonvalescence, po operacích a úrazech nebo při zvýšené fyzické a psychické zátěži. Zvláštní péči vyžadují děti, osoby s chronickým onemocněním a senioři.

 

Vybíráme z Céček

K čemu je vitamín C dobrý?vit-c

  • Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů
  • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • přispívá k normální psychické činnosti
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 

f01

f02

 

  

Další vitamíny >

 

15

 

Multivitamíny a minerály

multivitaminMultivitamíny jsou potravinové doplňky, které obsahují několik různých vitamínů a minerálů, a to buď samostatně nebo v kombinaci s dalšími složkami.

Z naší nabídky můžeme doporučit GS Extra Strong Multivitamin, který nabízí komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek, nebo třeba Multi40, což je unikátní kombinace 40 přírodních látek a vitamínů pro podporu vašeho zdraví.

 

f03

f04

 

 

Další multivitamíny >

 

16

 

Vitamínové balíčky

8616_vitaminovy-balicek-zazvorMrkněte na naši nabídku vitamínových balíčků, které sestavujeme speciálně pro posílení tolik potřebné imunity. Balíčky dokážeme na míru sestavit i firmám, a to přesně dle požadavků a finančních možností, které si určíte. Proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat pro individuální nabídku.

 

f05

f06_new

 

 

Další vitamínové balíčky >

 

 

10

 

Bylinky a tinktury pro posílení imunity

bylinky_a_tinkturyVybíráme pro vás námi ověřené jedinečné přírodní bylinky a tinktury od českých výrobců. Originální i tradiční receptury na základě mnohaletých zkušeností z oblasti alternativní medicíny. To je naše nabídka bylinných čajů a tinktur z pupenů a bylin.

 

f07

f08

 

 

f_serafin_new

f_bylinca_new

Další bylinky a tinktury >

 

08 

Béčko, Déčko, Hořčík, Zinek

Věděli jste, že...

Vitamín D je pro naše tělo velmi důležitý. Ovlivňuje látkovou výměnu vápníku, je důležitý pro zdravé kosti a zuby, pomáhá udržovat zdravé svaly, ovlivňuje ale i další části našeho těla jako je srdce, mozek, imunitní systém. Běžně si jej tělo samo tvoří díky slunečnímu záření. Někdy je ale potřeba jej doplnit uměle.

Vitamíny B jsou nezbytné pro správné fungování metabolismu a nervového systému.

Zinek je zcela nepostradatelným esenciálním minerálem pro náš organismus.

Hořčík neboli magnesium je minerál nezbytný pro správnou funkci nervového systému a nervosvalový přenos.


d   mg
   
zn   b

 

Další vitamíny >

 

02

 

Něco pro nejmenší

immunity02 Správně fungující imunitní systém je základem dobrého zdraví a je proto potřeba o něj pečovat. Podpora funkce imunitního systému je velmi důležitá zejména v období zvýšeného výskytu infekčních nemocí, tedy na podzim a v zimě, dále také v době rekonvalescence, po operacích a úrazech nebo při zvýšené fyzické a psychické zátěži. Zvláštní péči vyžadují děti, osoby s chronickým onemocněním a senioři.

 

f09

f10

  

Další vitamíny >

 

 

Roušky a antibakteriální gely jako účinná prevence.

17

 

Ochranné prostředky

immunity02 Antibakteriální čistící gel s 60% alkoholu pro dokonalou hygienickou očistu rukou bez použití vody a mýdla při zvýšené možnosti kontaminace (např. v období virových nákaz). Pro zvýšení účinnosti obsahuje navíc Tea tree olej - nejsilnější přírodní antiseptikum. Podíl Aloe vera a glycerínu omezuje vysušování rukou. Vhodný na cesty nebo při pohybu na veřejnosti (městská hromadná doprava apod.)

TVOJE ROUŠKA CHRÁNÍ MĚ, MOJE ROUŠKA CHRÁNÍ TEBE.

 

Další ochranné prostředky >
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení