Rychlotest Hladina vitamínu D

Kód: 18636
429 Kč –16 %
3Dtermek D VITAMIN CZ
429 Kč –16 % 357 Kč 319 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Samodiagnostický test na zjištění hladiny vitamínu D v těle. Tento test poskytuje předběžný diagnostický výsledek a může být použit pro screening nedostatku vitamínu D.

Vitamín D je skupina v tucích rozpustných sekosteroidů, které jsou zodpovědné za zvýšení střevní absorpce vápníku, železa, hořčíku, fosfátů a zinku. U člověka jsou nejdůležitějšími sloučeninami této skupiny vitamín D3 a vitamín D2.[1] Vitamín D3 se přirozeně vytváří v lidské kůži působením ultrafialového záření a vitamín D2 se získává především z potravin.

Jaké jsou výhody rychlotestu Hladina vitamínu D?

  • Jednoduché a rychlé použití
  • Okamžitý výsledek z krve 
  • Test může vykonat kdokoliv a to jednoduše u sebe doma
  • Výsledek do 10 minut

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příbalová leták ČTI ZDE: Hladina vitamínu D_diagnostický test

Jak funguje test na vitamín D?
V medicíně je 25-hydroxy-vitamin D hlavní zásobní formou vitamínu D v těle. Proto lze celkový stav vitamínu D stanovit pomocí zjišťování obsahu 25-hydroxy-vitaminu D. Hladina 25-hydroxy-vitaminu D nižší než 30 ng/ml v případě pozitivního výsledku znamená nedostatek nebo nedostatečné množství vitamínu D. V těchto případech lze doporučit doplňky s vitamínem D.

 

Kdy by měl být tento test použit?
Klinické využití 25-hydroxy-vitaminu D je především pro diagnostiku,léčbu a sledování křivice (děti), osteomalacie, postmenopauzální osteoporózy a renální osteopatie. Nedostatek vitamínu D je také spojen s mnoha dalšími onemocněními, včetně rakoviny, kardiovaskulárních onemocnění, autoimunitních onemocnění, diabetu a deprese. Sledujte hladinu vitamínu D, abyste zjistili, zda máte užívat doplňky stravy s vitamínem D. Rychlý test na vitamín D lze provést kdykoliv během dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické testy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz