Vitamínový balíček Vitamíny

Vitamíny jsou látky, které si naše tělo neumí povětšinou samo produkovat. Jsou pro nás nepostradatelné – například vitamin D je důležitý pro kosti, vitamin C pro normální fungování imunitního systému nebo vitaminy skupiny B pro správný metabolismus. Lidský organismus je tedy odkázaný na jejich příjem ze stravy či doplňků. Vitamínový balíček Vitamíny vám nabízí rybí olej v příjemné formě, vitamín C s postupným uvolňováním a bylinný čaj s Echinaceou. Podpořte své zdraví.

Cena:
539 Kč včetně DPH 469 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • GS Vitamin C 1000 + šípky Akut tbl.10

  GS Vitamin C 1000 + šípky Akut obsahuje vitamin C v MEGA dávce 1000 mg, který: Podporuje obranyschopnost, přispívá k ochraně buněk před volnými radikály, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Ve speciální tabletě Time-Release, která zajišťuje jeho postupné uvolňování.

  Složení: Vitamin C 1000 mg, šípky 50 mg v jedné tabletě.

  Jak užívat GS Vitamin C 1000 + šípky Akut: 1–2 tablety denně.

  Upozornění: Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

 • Bylinný čaj Echinacea s ginkgo bilobou

  Bylinný čaj Echinacea s ginkgo bilobou podporuje zvýšení imunity a má blahodárný účinek na krevní oběh.

  Složení: Echinacea purpurová – nať (Herba echinaceae), Ginkgo biloba – list (Folium ginkgo bilobae), Třezalka tečkovaná – nať (Herba hyperici), Máta peprná – nať (Herba menthae piperitae), Rakytník řešetlákový – plod (Fructus hippophae)

   Dávkování: 1 šálek za den, odpovídá 450 mg echinacea nať, 300 mg ginkgo list, 300 mg třezalka nať

   Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.

 • MÖLLER´S Omega 3 Double 112 kapslí

  Rybí olej v příjemné formě...a to v kapslích, které můžete užívat pro podporu normální činnosti srdce, mozku a zraku. Snadno polykatelné kapsle. Zdroj Omega 3 (EPA, DHA), vitaminu A, D, E.

  Omega-3 (EPA a DHA) přispívají k normální činnosti srdce.*, Vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému.
  DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku.**, Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem., Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. * ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.

  Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 3 let užívají 2 kapsle denně. Zapít vodou.

  Složení: koncentrovaný rybí olej, jedlá želatina (hovězího původu), zvlhčující látka glycerol, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), aroma, retinyl palmitát (vitamin A), cholekalciferol (vitamin D)

  Obsah účinných látek v denní dávce (2 kapsle) koncentrovaný rybí olej 1200 mg Omega-3 mastné kyseliny 650 mg - EPA/DHA 550 mg Vitamin E 10 mg (83 %*) Vitamin A 250 µg (31 %*) Vitamin D 15 µg (300 %*)

  *% denní referenční hodnoty příjmu