Vitamínový balíček Goji

Dárkový balíček GOJI plný vitamínů obsahuje vylisovaný nápoj jež je elixírem mládí, zdraví i krásy – s nezaměnitelnou charakteristickou barvou, ale především prémiovou chutí a vůní, která u BIO kvality produktů může naplno vyniknout. Vitamín C podpoří Vaší imunitu a goji přispívá k normální činnosti srdce, zraku a k normálnímu stavu sliznic a pokožky. Darujte zdraví svým blízkým, zaměstnancům či obchodním partnerům.

Cena:
643 Kč včetně DPH 559 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Goji 200g dárkový balíček

  Goji nebo-li „červený diamant“ je superpotravina s vysokým obsahem zdroje proteinu, 500x více vitamínu C než pomeranč.  Ochutnejte elixír mládí a dlouhověkosti.

 • Goji Original 100% juice BIO 750ml

  GOJI ORIGINAL 100% juice BIO je za studena pečlivě lisovaná šťáva výhradně z čerstvých, ručně sbíraných a přiměřeně zralých plodů kustovnice čínské. Vylisovaný nápoj je elixírem mládí, zdraví i krásy – s nezaměnitelnou charakteristickou barvou, ale především prémiovou chutí a vůní, která u BIO kvality produktů může naplno vyniknout. Vhodné pro děti od 3 let. Nepoužíváme žádnou konzervaci ani zahušťovadla, celých 750 ml je 100% vylisovaná šťáva s prokazatelným přínosem pro vaše zdraví.
  HIMALYO GOJI juice je vhodný pro všechny. Každé ráno Vám stačí pouhých 25 ml. Po otevření doporučujeme zkonzumovat do 30 dnů. Šťáva sice vydrží v chladu do 5 °C až 2 měsíce, ale připravujete se tím o jedinečnou chuť i vůni.

 • Vitamin C 1000mg pomeranč 20 eff tablet

  Vitamin C 1000mg pomeranč 20 eff tbl je ve vodě rozpustná živná látka (živina) a vitamin nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, v lidském těle plní vitamin C mnoho důležitých funkcí. Na celém světě se tak nedokážou přirozenou cestou zásobovat vitaminem C pouze člověk, některé druhy primátů.
  Vitamin C je potřebný pro metabolizmus aminokyselin, konkrétně pro vznik nekódovaných aminokyselin hydroxylysinu a hydroxyprolinu. Tím se podílí na syntéze kolagenu. Nedostatek vitaminu C se proto projevuje menší pevností cévní stěny, především vlásečnic, a zvýšenou krvácivostí, a dále typicky sníženou pevností vazivového aparátu zubu a s tím spojeným vikláním a vypadáváním zubů. Dále je vitamin C důležitý pro tkáňové dýchání. Podporuje vstřebávání železa, stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostí, zubů a chrupavek, podporuje růst.

  Doporučené dávkování: 1 šumivá tableta denně. Tabletu rozpustit ve sklenici pitné vody.

  Složení: kyselina citronová, kyselina L-askorbová, regulátro kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), plnidlo (sorbitol), polyethylenglykol, maltodextrin, sladila (aspartam*, acesulfam K), pomerančová příchuť, arabská guma, barvivo (červená řepa, riboflavin)
  * Obsahuje zdroj fenylalaninu.