Vitamínový balíček Goji

Kód: 904
Neohodnoceno
643 Kč
Momentálně nedostupné

Dárkový balíček GOJI plný vitamínů obsahuje vylisovaný nápoj jež je elixírem mládí, zdraví i krásy – s nezaměnitelnou charakteristickou barvou, ale především prémiovou chutí a vůní, která u BIO kvality produktů může naplno vyniknout. Vitamín C podpoří Vaší imunitu a goji přispívá k normální činnosti srdce, zraku a k normálnímu stavu sliznic a pokožky. Darujte zdraví svým blízkým, zaměstnancům či obchodním partnerům.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Goji 200g dárkový balíček

Goji nebo-li „červený diamant“ je superpotravina s vysokým obsahem zdroje proteinu, 500x více vitamínu C než pomeranč.  Ochutnejte elixír mládí a dlouhověkosti.


Vitamin C 1000mg pomeranč 20 eff tablet

Vitamin C 1000mg pomeranč 20 eff tbl je ve vodě rozpustná živná látka (živina) a vitamin nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, v lidském těle plní vitamin C mnoho důležitých funkcí. Na celém světě se tak nedokážou přirozenou cestou zásobovat vitaminem C pouze člověk, některé druhy primátů.
Vitamin C je potřebný pro metabolizmus aminokyselin, konkrétně pro vznik nekódovaných aminokyselin hydroxylysinu a hydroxyprolinu. Tím se podílí na syntéze kolagenu. Nedostatek vitaminu C se proto projevuje menší pevností cévní stěny, především vlásečnic, a zvýšenou krvácivostí, a dále typicky sníženou pevností vazivového aparátu zubu a s tím spojeným vikláním a vypadáváním zubů. Dále je vitamin C důležitý pro tkáňové dýchání. Podporuje vstřebávání železa, stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostí, zubů a chrupavek, podporuje růst.

Doporučené dávkování: 1 šumivá tableta denně. Tabletu rozpustit ve sklenici pitné vody.

Složení: kyselina citronová, kyselina L-askorbová, regulátro kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), plnidlo (sorbitol), polyethylenglykol, maltodextrin, sladila (aspartam*, acesulfam K), pomerančová příchuť, arabská guma, barvivo (červená řepa, riboflavin)
* Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: