Dárkový koš Vánoce Medovina

Vánoce jsou svátky klidu a pohody, dopřejte svým blízkým kvalitní delikatesy v podobě řeckých oliv, sváteční medoviny a delikatesní játrové paštiky. Vánoční dárkový koš od nás, potěší každého obdarovaného. Veselé Vánoce!

Dárkové balení - krásná krabice, celofán, to vše ovázano atlasovou mašlí. Doplňte dárek o osobní vzkaz. Zabalíme Vám ho do ruličky, ovážeme atlasovou mašlí a vložíme do dárkového koše.

Cena:
604 Kč včetně DPH 499 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Medovina Mandlová/Zázvorová 0,25l

  Medovina je alkoholický nápoj, který vzniká kvašením medu a vody. Naše medovina je nevařená a vykvašená za studena s příchutí mandlí. Není dolihována.
  Může se podávat jak vychlazená, tak horká. Je vhodná i do míchaných nápojů.

  Složení: voda, med, cukr, kyselina citronová, aroma karamel, propolis.
  Obsah alkoholu: 13%
  Alergeny: neobsahuje

 • Zelené olivy plněné pálivou paprikou Jalapeno, 200g

  Atraktivní kombinace zelených oliv s pálivou paprikou Jalapeno. Skvěle se hodí např. jako chuťovka k pivu či k destilátům.
  Olivy jsou originál vyrobené a zabalené přímo v Řecku, takže se Vám na Váš stůl dostane ta nejvyšší možná kvalita a originální řecká chuť!
  Složení: vypeckované zelené olivy 75%, pálivá paprika Jalapeno 11%, slunečnicový olej, ocet, voda, kyseliny: kyselina citrónová, kyselina mléčná. Sůl max. 7%.
  Alergeny: Může obsahovat stopy pecek a mandlí.

 • Játrová paštika s restovanou cibulkou 130g

  Starý rodinný recept na paštikové koření je použit při výrobě této klasiky. Jedná se o oblíbenou pochoutku, která se vyráběla během domácích zabíjaček. Paštika je vyrobena v selském stylu, z hrubě mletého masa a jater, provoněné česnekem a restovanou cibulkou.
  Složení: : Vepřové maso (ČR), vepřová játra 30% (ČR), cibule 18%, uzené maso bez rychlosoli (vepřové maso, přírodní kouř), jedlá sůl, koření