Vánoce 2020

vanoce_2020

Vánoční čas je opět po roce tady a my ve Zdravém koši pro Vás jako každý rok vymýšlíme ty nejlepší dárky pro Vaše nejbližší.

Máme nejširší nabídku dárkových košů plných nejrůznějších delikates, mlsání, nebo kosmetiky. Naše dárkové koše udělají radost opravdu každému. Mrkněte rovnou třeba na vánoční dárkové koše.

Jako jediní Vám také nabízíme komplexní vitamínové balíčky pro posílení imunity a zdraví. Naše vitamínové balíčky se okamžitě staly oblíbeným a vděčným dárkem, protože co je důležitější, než darovat právě zdraví?

Ke každému dárkovému koši a balíčku můžete navíc obdarovanému přidat milý vzkaz, který za Vás ručně napíšeme a k dárku přiložíme.

Vybírat můžete také z naší široké nabídky oříšků, sušeného ovoce a semínek. Nejenže z nich upečete chutné vánoční dobroty, ale také - stejně jako dárkové koše a balíčky - i oříškové mlsání udělá pod stromečkem ohromnou radost. Mrkněte také na naše handmade kornouty plné dobrého mlsání.

 

Dárky pro rodiče a prarodiče
vanoce_darky_pro_prarodice_02
Pro maminku
Pro tátu
Pro babičku
Pro dědu
Pro nastávající maminky
 

 

v1 

Dárky pro ženy
vanoce_darky_pro_zeny_01
Pro přítelkyni / manželku
Pro sestru
Pro kamarádku
Pro kolegyni
 

 

v1 

Dárky pro muže
vanoce_darky_pro_muze_0
Pro přítele / manžela
Pro bratra
Pro kamaráda
Pro kolegu
 

 

v1 

Dárky pro nejmenší
vanoce_darky_pro_nejmensi
Pro holky
Pro kluky
 

 

v1

 

Vybíráme pro Vás ty nejlepší dárky

 

top_vanocni_kose_03

 

Vyberte si z naší široké nabídky vánočních košů. Koše jsou naplněné delikatesami všeho druhu. Každý si zde přijde na své, jak ženy, tak i muži. Darujte krásný dárkový koš, na kterém si všichni pochutnají.

 

 

Další vánoční koše >

 

v1

 

top_kose_pro_zeny_01

 

Dárkové koše pro všechny ženy. Ať už hledáte dárek pro přítelkyni, manželku, kamarádku nebo babičku, v naší nabídce dárkových košů pro ženy si jistě vyberete. Nesmíme také zapomenout na kosmetické koše, pro tu nejlepší péči o Vaši drahou polovičku.

 

 

 

Další koše pro ženy >

 

v1

 

top_kose_pro_muze

 

Obdarovat muže není vůbec jednoduché. To je jasná věc. Dárkovým košem od nás však uděláte radost snad každému muži. Který muž by totiž neocenil naše vynikající delikatesy, mlsání a nějakou tu dobrou lahvinku nebo pivo? Mimochodem, náš Dárkový koš Pro pivaře není bestsellerem pro nic za nic. Mrkněte na celý sortiment dárkových košů pro muže a vyberte ten správný pro toho správného chlapa.

 

 

 

v1 

 

darujte_zdravi03

 

Jako jediní Vám nabízíme komplexní vitamínové balíčky pro posílení imunity a zdraví. Naše vitamínové balíčky se okamžitě staly oblíbeným a vděčným dárkem, protože co je důležitější, než darovat právě zdraví?

 

 

Další vitamínové balíčky >

  

v1 

 

vitaminy_mineraly

 

Vitamíny a minerály pro posílení imunity. Darujte Vašim nejbližším to nejcennější, co můžete. Darujte pod stromeček zdraví v podobě vitamínových doplňků stravy. Ve Zdravém koši máme širokou nabídku vitamínů, minerálů a dalších doplňků stravy pro posílení imunity a zdraví.

 

 

Další vitamíny a minerály >

 

v1 

 

kosmeticke_sady_pro_zeny

 

Čím žádná žena nepohrdne? Přece dokonalou péčí o své tělo v podobě luxusní kosmetiky. Ta naše je navíc krásně dárkově zabalená a udělá tak pod stromečkem ohromnou radost opravdu každé ženě. Mrkněte i na další kosmetické sady pro ženy.

 

 

Další kosmetické sady pro ženy >

 

v1 

 

kosmeticke_sady_pro_muze

 

Letos jsme si připravili opravdu skvělou nabídku luxusních dárkových kosmetických sad i pro muže. Obdarujte svého muže, přítele, kamaráda, strejdu, dědu. Tyhle dárkové sety plné luxusní kosmetiky pro mužnou péči ocení každý správný chlap.

 

 

Další kosmetické sady pro muže >