Termoska Contour, 500 ml, stříbrná

Termoska Contour značky XD Design udrží Váš oblíbený nápoj v ideální teplotě dlouhé hodiny.  Designové provedení z nerezové oceli povyšuje Contour na vysoce elegantního společníka a zúžená část perfektně padne do ruky. Uzávěr lze použít jako šálek.

Pro milovníky kávy a designu …

Cena:
483 Kč včetně DPH 399 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Cestovní hrnek DIA 227 ml, bílá

  Také často nestíháte vypít svou ranní kávu, když spěcháte do práce? Dia cestovní hrnek ocení především příznicvi kávy z domácího kávovaru. I love coffee …Funkčnost a stylový design z něj dělají toho pravého parťáka pro každý den.

  Jeho velikost 227 ml přesně pasuje pro velikost espressa, lunga, cappuccina či čaje a díky izolaci udrží nápoj horký po dlouhou dobu. Obal je navíc velice hygienický, jelikož je vyroben z nerezové oceli, nikoli z plastu. 

  Dia hrnek je navržen tak, abyste ho mohli po používání zcela zrecyklovat /100% recyklovatelných materiálů/. Registrovaný design®

  Materiál: Nerezová ocel, Acrylonitrile styrene (AS)

 • Termohrnek s madlem 225ml černá

  Když ráno běžíte do práce a hrnek Vaší kávy zůstává nedopitý na kuchyňském stole.  Když běžíte na schůzku nebo sedíte u pracovního stolu. Designový termohrnek Click s ouškem, značky XD Design, udrží Vaše teplé nebo studené nápoje v ideální teplotě. 
  Chytré 100% nepropustné víčko umožňuje pít ze všech úhlů a otevírá se pouhým stlačením. 
  Vyroben z recyklovatelné nerezové oceli.

  Rozměr: 17.7 x 7.3 cm
  Registrovaný design®