Termohrnek Urban 400 ml, světle zelená

Stylový termohrnek Urban značky XD Design s tělem z nerezové oceli, udrží Váš oblíbený nápoj horký po dlouhou dobu. Ať už sedíte u pracovního stolu, běžíte na schůzku nebo jdete na procházku, termohrnek Urban bude tím nejlepším společníkem. Tento praktický termohrnek o objemu 400 ml zaručuje teplotu nápoje 38 °C i po 3 hodinách!

Registrovaný design®

Cena:
260 Kč včetně DPH 215 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Cestovní hrnek DIA 227 ml, bílá

  Také často nestíháte vypít svou ranní kávu, když spěcháte do práce? Dia cestovní hrnek ocení především příznicvi kávy z domácího kávovaru. I love coffee …Funkčnost a stylový design z něj dělají toho pravého parťáka pro každý den.

  Jeho velikost 227 ml přesně pasuje pro velikost espressa, lunga, cappuccina či čaje a díky izolaci udrží nápoj horký po dlouhou dobu. Obal je navíc velice hygienický, jelikož je vyroben z nerezové oceli, nikoli z plastu. 

  Dia hrnek je navržen tak, abyste ho mohli po používání zcela zrecyklovat /100% recyklovatelných materiálů/. Registrovaný design®

  Materiál: Nerezová ocel, Acrylonitrile styrene (AS)

 • Termoska Contour, 500 ml, stříbrná

  Termoska Contour značky XD Design udrží Váš oblíbený nápoj v ideální teplotě dlouhé hodiny.  Designové provedení z nerezové oceli povyšuje Contour na vysoce elegantního společníka a zúžená část perfektně padne do ruky. Uzávěr lze použít jako šálek.

  Pro milovníky kávy a designu …