Svíčka ve skle Calm 350g

Dekorativní vonná svíčka ve skle se sladkou, uklidňující vůní. Vosk bílé nebo růžové barvy.

Tato svíčka je dárkově přebalená papírovým kartonkem s potiskem. Doba hoření 30 hodin.

Výška 83 mm

Průměr 75 mm

Hmotnost 350 g

Cena:
115 Kč včetně DPH 95 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Vonná svíčka ve skle Vanilka Vanilla Bean 12,8OZ

  Nadčasová vůně lahodné vanilky sladce naladí vaše smysly a dopřeje zasloužený večer plný relaxace a odpočinku. Vonná svíčka ve skle se 3 knoty a krémovou vůní vanilky.

  Unikátní svíčky jsou navrženy v Kalifornii těmi nejlepšími designéry a přináší na trh inovativní a jedinečné kouzlo. Svíčky jsou ručně plněné a krásně a dlouho voní.

  Skladujte na temném místě při teplotě do 20 stupňů. Před zapálením odstraňte víčko. Pro nejlepší efekt a úplné vyhoření svíčky nechte vždy voskové jezírko rozpustit po celém povrchu. Po zapálení nenechávejte bez dozoru.Umístěte na nehořlavou podložku. Zamezte kontaktu s hořlavým materiálem. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Nezhasínejte přiklopením víčka. Pozor! Nádoba je po zapálení horká!

  Doba hoření až 26 hodin.
  Hmotnost Netto: 363,58g

 • Vonná svíčka ve skle Yuzu a zázvor - Yuzu Ginger 9OZ

  Kořeněná vůně zázvoru a svěží citrusová vůně plodů yuzu prohřeje podzimní sychravé dny a vaší mysli pomůže znovu získat energii.

  Skladujte na temném místě při teplotě do 20 stupňů. Před zapálením odstraňte víčko. Pro nejlepší efekt a úplné vyhoření svíčky nechte vždy voskové jezírko rozpustit po celém povrchu. Po zapálení nenechávejte bez dozoru. Umístěte na nehořlavou podložku. Zamezte kontaktu s hořlavým materiálem. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Nezhasínejte přiklopením víčka. Pozor! Nádoba je po zapálení horká!

  Doba hoření až 33 hodin.
  Hmotnost Netto: 255,85g