Pro firmy

BUSINESS DÁRKOVÉ KOŠE – DÁRKOVÉ KOŠE PRO FIREMNÍ KLIENTY

Specializací Zdravého koše je výroba originálních a atraktivních dárkových košů. Připravíme pro vás zcela na míru dárkový koš, balíček či krabičku dle Vámi stanoveného rozpočtu. Nedávejte nesmyslné věcné dary, dnes je trendem dárkový koš s kvalitními potravinami, vínem, delikatesami a jen u nás s oříšky & sušeným ovocem. Dárkový koš je reprezentativní dar pro Vaše firemní partnery, klienty a zákazníky. Naše koše obsahují jen pečlivě vybrané produkty prémiové kvality. HANDMADE by Zdravýkoš.cz, vše balíme s láskou, precizností a zájmem o detail.

  • Připravíme dárkové koše dle vašeho přání a rozpočtu

Na základě Vaší cenové kalkulace sestavíme za Vás atraktivní obsah dárkového koše či dárkové kazety.
Zajistíme Vám originální balení – kufřík, dárková bedýnka, dárkový koš s víkem, luxusní klobouková krabice, kazeta apod.
Prioritou je pro nás spokojený zákazník, tvoříme tématické dárkové koše – speciálně pro muže, ženy, významná jubilea, odchod na mateřskou dovolenou, welcome package apod.

  • Firemní identita

Vámi vybrané dárkové koše, dárkové kazety a dárkové balíčky opatříme jakoukoli barevnou stuhou např. v barvě Vašeho firemního loga. Každý dárkový koš lze opatřit kartičkoupřáním, kde lze umístit Vaše logo firmy či osobní vzkaz. Připravíme pro Vás grafické zpracování a zařídíme kompletní servis v oblasti tisku a výroby.
Další možnosti jsou: – nálepky – vizitky – tvorba krabiček - stuhu s logem apod.

  • Doprava a balení na míru

Dopravu zajišťujeme podle objemu/množství a velikosti dárkových košů.
a) Formou balíků – každý dárkový koš balen do bublinkové fólie separátně
b) Paletová přeprava
c) Naše vlastní doprava Zdravýkoš.cz
Dbáme především na to, aby Vaše zakázka byla co nejpečlivěji zabalena, zabezpečena a přepravena v co nejkratším čase k Vám nebo přímo k zákazníkovi.

  • Poradenství

Zajistíme Vám vzorové dárkové koše a dárkové balíčky, které Vám ZDARMA zašleme, abyste si naši práci mohli prohlédnout. (Vzorové koše jsou pak klientem vráceny na naše náklady zpět.)
Jsme Vám k dispozici pro jakékoliv dotazy. Nevíte si rady s výběrem nebo složením dárkového koše? Rádi Vám doporučíme a poradíme nejvhodnější variantu dle našich zkušeností. Jsme Vám k dispozici:

+420 603 458 506 Lenka

Kontaktujte Lenku, která Vám velice ráda pomůže od plánování, přípravy, realizace až po dokončení zakázky. Sjednejte si osobní schůzku: lenka.paleckova@zdravykos.cz

  • Platit můžete na fakturu

Pro ověřené firmy nabízíme možnost platby na fakturu. Pokud například spěcháte s dárky na Vánoce, nemusíte si dělat starosti s vyřizováním platby. Dárkové koše sestavíme a zabalíme podle vašich představ, doručíme vám je v daný termín a zaplatíte až potom na základě zaslané faktury.

 

 

Kontaktuje nás


Telefon: +420 603 458 506

E-mail: info@zdravykos.cz

Lenka Palečková

 

 

MEDICAL & PHARMA PROMOTION s.r.o. - Zdravýkoš.cz

areál Safina

Víděňská 104

252 50 Vestec

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz