Pro firmy

Vyřešte firemní dárky s námi!

Řešíte dárky pro zaměstance, klienty, obchodní partnery nebo nové zaměstnance? Postaráme se o kompletní dodání dárkových košů s možností individuálního složení a balení. Naše koše obsahují jen pečlivě vybrané produkty prémiové kvality. Všechny naše dárkové koše jsou baleny ručně, proto se můžete spolehnout na maxmiální spokojenost.

 


Připravíme dárkové koše dle vašeho přání

Připravíme vám dárkové koše dle vašich představ. Vybrat si můžete z širokého sortimentu produktů, které vám ručně zabalíme do dárkového balení, které si zvolíte. K dárkovým košům můžeme přiložit také věnování nebo jmenovku.
 Na dárkové koše dáme vaše logo

Potřebujete na své klienty nebo obchodní partnery zapůsobit? Překvapte je prémiovým dárkovým košem s logem vaší firmy. Zajistíme obrandování každého dárkového koše dle vašich představ, kterému bude přecházet grafický návrh.

 

 

 

 

 


Vyřešíme vaše dárky pro každou příležitost

Naše dárkové koše jsou vhodné pro každou příležitost, jako jsou výročí firmy, uvítání nových zaměstnanců, vánoční dárky klientům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům nebo třeba poděkování za dobře odvedenou práci.

 


Platit můžete na fakturu

Pro firemní zákazníky nabízíme možnost platby na fakturu. Pokud například spěcháte s dárk na Vánoce, nemusíte si dělat starosti s vyřizováním platby. Dárkové koše sestavíme a zabalíme podle vašich představ, doručíme vám je v daný termín a zaplatíte až potom na základě zaslané faktury. 


 

 

Kontaktuje nás

Telefon: +420 603 458 506

E-mail: info@zdravykos.cz

 

MEDICAL & PHARMA PROMOTION s.r.o.

areál Safina

Víděňská 104

252 50 Vestec