Pro firmy

Příběh Zdravého koše

Stejně jako každý velký projekt, tak i Zdravý koš byl zpočátku pouhým nápadem. Většina lidí si přeje pro svou rodinu a blízké to nejlepší a ráda by jim to sdělila vhodným dárkem. Vybírání vhodného dárku však není nic lehkého a to obzvláště, pokud chceme být originální. Rozhodli jsme se tedy, že realizujeme portál, který bude pro každého příležitostí, jak takový dárek vytvořit. Naše úsilí vyvrcholilo v roce 2014, kdy byl Zdravý koš spuštěn.


Tým, který je tu pro vás

Žádný projekt nemůže být úspěšný, pokud se mu nevěnují lidé, kteří do něj vkládají lásku a nadšení. Náš tým tvoří nadšenci pro životní styl, které pohání životní elán a nechybí jim optimismus a chuť do života. Věříme, že pouze zdravý a šťastný člověk může žít skutečně kvalitní život, proto se zaměřujeme na balíčky, které vnesou do života vašich blízkých zdraví a radost. Na trhu je mnoho firem, které se soustředí na univerzální řešení. My však věříme, že každý člověk je unikátní, každý má jiné tužby a tudíž potřebuje každý zcela individuální přístup. Je radost sestavovat balíčky, jelikož víme, že je to jeden ze střípků, které dělají život šťastnější.

Soustředíme se na to nejlepší

Aby byl každý dárkový koš něčím neobyčejný, je třeba ho sestavit z těch nejkvalitnějších produktů. Velmi pečlivě vybíráme naše dodavatele, ale i jejich sortiment, abychom zachovali maximální originalitu každého koše. Podmínkou je naprostá nezávadnost a BIO kvalita. Z naší spolupráce a díky dlouhodobé zkušenosti v oblasti farmacie, porodnictví a IVF, se zrodily i dárkové koše pro maminky a děti, které nabízíme jako jediní na současném trhu. Velmi důležitá je pro nás zpětná vazba od našich zákazníků, která nám umožnila se stále zdokonalovat a poskytovat sortiment, o který je skutečně zájem. Jsme rádi, když s vámi můžeme osobně komunikovat a realizovat s vámi celý postup, od návrhu a přípravy až po dokončení objednávky.
Zdravé mlsání

Konzumace tučných a nezdravých jídel patří minulosti, současné trendy jdou ruku v ruce se zdravým stravováním, a proto nechybí v naší nabídce ani sortiment, který vám umožní mlsat zdravě. Nespočet druhů oříšků a sušeného ovoce poslouží jako zdravá svačina, která dodá tělu potřebné živiny a pomůže vám zůstat fit. Nemusí se jednat jen o dárky pro ostatní, i vy byste se měli čas od času odměnit něčím na zub a potěšit tak své chuťové smysly.
Velmi si vážíme vaší přízně, díky které počet našich zákazníků stále roste a to je pro nás motivací, abychom pro vás dělali maximum. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy a děkujeme za všechny vaše tipy a připomínky, které nám pravidelně zasíláte.


 

  

 

Koš na míru

Nevybrali jste si z naší nabídky Zdravých košů? Vyjít vstříc vašim individuálním potřebám je pro nás zásadní. Obraťte se na nás se svými požadavky, připravíme Vám koš na míru,který bude odpovídat Vaším potřebám. Prosím napiště nám Vaši představu o složení dárkových košů, jejich množství a Vámi alokovaného finančního rozpočtu. Obratem Vás budeme kontaktovat.

S radostí zabalíme Vámi dodané firemní reklamní předměty.

 

Doprava

Vámi objednané koše doručíme osobně nebo přepravní službou. Spolupracujeme s přepravci po celé ČR. Rovněž je možné si koše vyzvednout po předchozí domluvě v sídle naší společnosti. Vaši zakázku připravíme a expedujeme do jednoho týdne od potvrzení objednávky.

Individuální péče

Nevíte si rady s výběrem vhodného Zdravého koše nebo nemáte dostatek času si jej nadefinovat? Využijte našeho obchodního týmu a kontaktujte obchodního zástupce ve Vašem regionu. Zkušení obchodní zástupci se Vám budou věnovat s maximální péčí.

Věrnostní program

Stálým klientům nabízíme firemní účet a příjemné věrnostní slevy.

Platba

Platba je možná v hotovosti při předání košů, na dobírku nebo převodem na účet předem. Platba na fakturu se splatností 14 dní, je možná po předchozí domluvě při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH.

Obchodní podmínky

Více informací zde.


ZDRAVÝ KOŠ je zaměřený na korporátní zákazníky, kteří chtějí svým zaměstnancům a obchodním partnerům věnovat více než klasický dárkový koš. Firmám nabízíme kompletní profesionální servis a individuální přístup.

Zdravý koš nabízí ty nejkvalitnější produkty s přidanou hodnotou, jakou je například označení RAW, FAIR TRADE, BIO nebo ORGANIC. Vyhledáváme produkty, které jsou samotnou výrobou šetrné vůči přírodě. Cíleně se zaměřujeme na prověřené české farmáře a dovážíme kvalitní produkty ze zahraničí. Podporujeme zdravý životní styl a záleží nám na zrození samotného produktu s ohleduplností k životnímu prostředí. Nabídněte tedy svým zaměstnancům, klientům nebo blízkým něco navíc.

Na zákládě dlouholetých zkušeností z farmacie Vám nabízíme nově dárkové koše FIT ŽIVOT a MAMINKA, které obsahují vitamíny, doplňky stravy, volně prodejné léky schválené Státním zdravotním ústavem. Spolupracujeme s věhlasným odborníkem doc. MUDr. Antonínem Pařízkem, předním českým gynekologem a porodníkem z Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, společností Merck spol. s r.o., společností Mark Distri s.r.o., Salutem Pharma aj. 

 

Pomáháme potřebným

Pomoc potřebným je pro nás samozřejmostí. Podporujeme konkrétní lidský příběh.

Kačenka Podrazská

Podporujeme malou bojovnici Kačenku Podrazskou.

Přečtěte si o Kačence více na http://katerina-podrazska.webnode.cz/

Staňte se součástí jejího příběhu.

Stačí zakoupit  jakýkoliv dárkový koš na www.zdravykos.cz.

2016 zaslán dar v hodnotě 16 800 Kč; 2017 zaslán dar v hodnotě 40 000 Kč

 

 

 

Sofinka Petrovická

Podporujeme malou bojovnici Sofinku Petrovickou.

Přečtěte si o Soficne více na http://www.nadejeprosofinku.cz/

Staňte se součástí jejího příběhu.

Stačí zakoupit  jakýkoliv dárkový koš na www.zdravykos.cz.

Zaslali jsme dar ve výši 25 000 Kč.