Plenkový dort s Krtkem

Kód: 664
1 753 Kč
Skladem

Luxusní prémiový plenkový dortík, který jinde nenajdete. Plenkový dort pro chlapečky s krtečkem v kalhotkách, s dětskou mastí na citlivý zadeček a nosními kapičkami pro nejmenší určitě ocení každá nastávající maminka. Tak neváhejte a uděljete radost originálním dárkem.

Rádi pro Vás připravíme variantu pro malé princezny. Stačí Váš požadavek napsat do poznámky.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Krtek v kalhotkách 16cm

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.


Stuha dle výběru fialová

Dárkový plenkový koš Vám ovážeme luxusní atlasovou mašlí dle Vašeho výběru. Barvu stačí napsat do poznámky.


Ekologické dětské jednorázové plenky MonPeri

Česká značka MonPeri vyrábí dětské ekologické pleny, které jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem. Můžete je nalézt v porodnicích po celé ČR. Pleny mají funkční složení, nový absorbční systém, jednoduchou manipulaci a nevedou k žádnému druhu vyrážky ani u itlivé pokožky.


Libenar nosní kapky pro děti

Libenar nosní kapky pro děti je zdravotnický prostředek, který se používá pro každodenní hygienu nosu u novorozenců a dětí. Odstraňuje z nosu hlen a tím usnadňuje kojení a spánek novorozenců.
Složení:Sterilní fyziologický roztok (100 ml roztoku obsahuje 0,9 g chloridu sodného a čištěnou vodu). Neobsahuje konzervační látky.


Propanthen 365 Baby 30g

Dětská mast PROPANTHEN 365 Baby je vysoce vhodná pro každodenní péči o citlivou dětskou pokožku pod plenkami.Mast pečuje o jemnou dětskou pokožku vystavenou vnějším vlivům, jako jsou dráždivé látky moče, stolice a zvýšená vlhkost, poskytuje regeneraci při následném zarudnutí.Pomocný D-panthenol pomáhá zvyšovat vlastní proces regenerace pokožky, zabraňovat ztrátám vody, hydratovat. 

Složení: Oxid zinku se stahujícím účinkem posiluje přirozenou funkci pokožky, čímž ji pomáhá chránit před dráždivými látkami, které mohou být příčinami zánětlivých procesů. Bez parfemace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: