Plenkový dort s Krtkem

Luxusní prémiový plenkový dortík, který jinde nenajdete. Plenkový dort pro chlapečky s krtečkem v kalhotkách, s dětskou mastí na citlivý zadeček a nosními kapičkami pro nejmenší určitě ocení každá nastávající maminka. Tak neváhejte a uděljete radost originálním dárkem.

Rádi pro Vás připravíme variantu pro malé princezny. Stačí Váš požadavek napsat do poznámky.

Cena:
1 753 Kč včetně DPH 1 449 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Krtek v kalhotkách 16cm

  Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.

 • Stuha dle výběru fialová

  Dárkový plenkový koš Vám ovážeme luxusní atlasovou mašlí dle Vašeho výběru. Barvu stačí napsat do poznámky.

 • Ekologické dětské jednorázové plenky MonPeri

  Česká značka MonPeri vyrábí dětské ekologické pleny, které jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem. Můžete je nalézt v porodnicích po celé ČR. Pleny mají funkční složení, nový absorbční systém, jednoduchou manipulaci a nevedou k žádnému druhu vyrážky ani u itlivé pokožky.

 • Libenar nosní kapky pro děti

  Libenar nosní kapky pro děti je zdravotnický prostředek, který se používá pro každodenní hygienu nosu u novorozenců a dětí. Odstraňuje z nosu hlen a tím usnadňuje kojení a spánek novorozenců.
  Složení:Sterilní fyziologický roztok (100 ml roztoku obsahuje 0,9 g chloridu sodného a čištěnou vodu). Neobsahuje konzervační látky.

 • Propanthen 365 Baby 30g

  Dětská mast PROPANTHEN 365 Baby je vysoce vhodná pro každodenní péči o citlivou dětskou pokožku pod plenkami.Mast pečuje o jemnou dětskou pokožku vystavenou vnějším vlivům, jako jsou dráždivé látky moče, stolice a zvýšená vlhkost, poskytuje regeneraci při následném zarudnutí.Pomocný D-panthenol pomáhá zvyšovat vlastní proces regenerace pokožky, zabraňovat ztrátám vody, hydratovat. 

  Složení: Oxid zinku se stahujícím účinkem posiluje přirozenou funkci pokožky, čímž ji pomáhá chránit před dráždivými látkami, které mohou být příčinami zánětlivých procesů. Bez parfemace.