Mandle Natural

Mandle NATURAL jsou velice zdravou a chutnou pochutinou. Jedná se o jádro semena mandloně obecné, obdařené velice tvrdou skořápkou.
Mandle obsahují velký podíl minerálů - mají vysoký obsah draslíku, zinku, železa, vápníku a hořčíku. Stejně tak v nich najdeme řadu nezbytných vitaminů, např. vitamin E a vitaminy skupiny B (riboflavin, thiamin, kyselina listová). Obsahují také velký podíl nenasycených mastných kyselin. Dále v nich najdeme pro zažívací trakt prospěšnou vlákninu, cenné bílkoviny a menší množství cukrů.
Vysoký obsah hořčíku v mandlích je prospěšný pro krásné, zdravé vlasy, pevné nehty a svěží pleť, tento účinek je navíc posílen vitaminy skupiny B a zinkem. Hořčík napomáhá lepšímu vstřebávání vápníku, jež je v mandlích obsažen ve vysoké míře. Mandle mají příznivý účinek na srdce a krevní oběh. Obsahované látky dokáží snižovat hladinu cholesterolu v krvi a upravovat krevní tlak.
Cena za 1 kg:
296 Kč včetně DPH 257 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Další v kategorii

Výživové hodnoty na 100g:

Energetická hodnota: 2377 kJ, 570,2 kcal, tuky: 49 g z toho nasycené mastné kyseliny: 3,6 g, sacharidy: 21,4 g z toho cukry: 3,4 g, bílkoviny: 21,5 g, sůl: 0 g.

Složení:

Jádra sladkých mandlí

Země původu:

USA

Skladování:

Skladujte při teplotách do 18°C, relativní vlhkosti vzduchu do 65%. Chraňte před slunečními paprsky

Alergeny:

Skořápkové plody

Minimální odběr:

100g