Dárkový koš Kosmetika Olivelia

Vyzkoušejte příjemnou přírodní kosmetiku, která není testována na zvířatech. Základ je olivový olej a aloe vera. Kosmetický dárkový koš Olivelia plný hydratace je tím pravým dárkem.


Dárkové balení – luxusní atlasová mašle, klobouková krabice. Možné ozdobit komplimentkou s logem firmy, případně přidat osobní vzkaz. Osobní vzkaz Vám vytiskneme na ozdobný papír, který bude svázán do ruličky a opatřen mašlí ve stejném barevném odstínu.

 

Cena:
967 Kč včetně DPH 799 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Hydratační krém na ruce s bělícím účinkem 60 ml

  Krém na ruce, který chrání ruce jako neviditelné rukavice. Rychle vstřebatelný, pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky a zároveň nabízí hedvábnou a trvalou jemnost.
  95% složek je přírodního původu.
  Složení: BIO olivový olej, BIO aloe vera, vitamín E, borůvky, cukrová třtina, javorový cukr, pomeranč, citrón, bambusové máslo, BIO heřmánek, měsíček lékařský, BIO lékořice, allantoin, provitamín B5 (panthenol), UV filtr. ÚČINEK: díky svým účinným složkám zanechá pokožku hydratovanou, voňavou a s maximální péčí.

 • Šampon na mastné vlasy 200ml

  BIO Červené hroznové víno & BIO kopřiva Vaše vlasy zbaví starostí. Aktivní složky pomáhají zajistit rovnováhu vlasové pokožky a tím regulují tvorbu kožního mazu.
  Prošel přísnými dermatologickými testy. Netestován na zvířatech. Neobsahuje geneticky modifikované složky (GMO).
  92% složek je přírodního původu.

  Složení: BIO červené hroznové víno, BIO kopřiva, rosebay (vrbovka), rozmarýn, pšeničný protein, Octopirox, BIO olivový olej, Lipacide, provitamín B5 (panthenol)

 • Tradiční mýdlo z olivového oleje Pomerančové 100g

  Tradiční mýdlo z čistého olivového oleje s pomerančem na ruce, tvář, tělo a vlasy. Jemně čistí, zjemňuje a hydratuje. Ideální pro citlivou pokožku.

  Složení: zmýdelněný olivový olej

 • Tradiční mýdlo z olivového oleje Levandulové 100g

  Tradiční mýdlo z čistého olivového oleje s levandulí na ruce, tvář, tělo a vlasy. Jemně čistí, zjemňuje a hydratuje. Ideální pro citlivou pokožku.

  Složení: zmýdelněný olivový olej

 • Tradiční mýdlo z olivového oleje Skořicové 100g

  Tradiční mýdlo z čistého olivového oleje se skořicí na ruce, tvář, tělo a vlasy. Jemně čistí, zjemňuje a hydratuje. Ideální pro citlivou pokožku. Prošlo přísnými dermatologickými testy. Netestováno na zvířatech. Neobsahuje geneticky modifikované složky (GMO).

  Složení: zmýdelněný olivový olej

 • Tradiční mýdlo z čistého olivového oleje 100g

  Tradiční mýdlo z čistého olivového oleje na ruce, tvář, tělo a vlasy. Jemně čistí, zjemňuje a hydratuje. Ideální pro citlivou pokožku. Prošlo přísnými dermatologickými testy. Netestováno na zvířatech. Neobsahuje geneticky modifikované složky (GMO).

  Složení: zmýdelněný olivový olej