Dárkový koš Kosmetika Macrovita Men

Vyzkoušejte příjemnou přírodní kosmetiku pro muže, která není testována na zvířatech. Základ je bavlna a chmel. Dárkový koš Macrovita Men nabízí vše, co správný muž v péči o pokožku ocení.

Dárkové balení – luxusní atlasová mašle, dárková klobouková krabice s víkem.Možné ozdobit komplimentkou s logem firmy, případně přidat osobní vzkaz. Osobní vzkaz Vám vytiskneme na ozdobný papír, který bude svázán do ruličky a opatřen mašlí ve stejném barevném odstínu.

Cena:
1 923 Kč včetně DPH 1 589 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Balzám po holení 100ml Bavlna&Chmel

  Balzám po holení, který díky nízkému obsahu alkoholu je ideální pro citlivé typy pokožky. Osvěžuje, tonizuje a uklidňuje pokožku a dodává jí jasný a mladistvý vzhled. Snadno se vstřebává, aniž by zanechával mastnotu. 92% složek je přírodního původu.

  Složení: bavlna, BIO chmel, BIO heřmánek, vitamín E, Mastichový olej, BIO olivový olej, ženšen, BIO aloe vera, alantoin, BIO lékořice, provitamín B5 (panthenol).

 • Gel po holení Bavlna&Chmel 100 ml

  Gel po holení, který díky nízkému obsahu alkoholu je ideální pro citlivé typy pokožky. Osvěžuje, tonizuje a uklidňuje pokožku a dodává jí jasný a mladistvý vzhled. Snadno se vstřebává, aniž by zanechával mastnotu. 94% složek je přírodního původu.

  Složení: bavlna, BIO chmel, cukry, BIO aloe vera, vitamín E, alantoin, BIO lékořice, provitamín B5 (panthenol).

 • Pěna na holení Bavlna&Chmel 125 ml

  Pěna na holení vytváří bohatou pěnu, která rychle změkčí vousy a činí holení příjemnou procedurou. Její hydratující, léčivé a hojící složky zjemňují a uklidňují pokožku. 88% složek je přírodního původu.

  Složení: bavlna, BIO chmel, BIO olivový olej, BIO lékořice, zpevňující faktor, provitamín B5 (panthenol).

 • Hydratační krém pro muže na obličej s UV filtrem 50ml

 • Sprchový gel pro muže 200ml

  Již malé množství sprchového gelu pro muže je schopno vytvořit bohatou pěnu, která čistí do hloubky, hydratuje a zklidňuje pokožku. 81% složek je přírodního produktu.

  Složení: bavlna, BIO chmel, BIO oves, BIO břečťan, BIO olivový olej, BIO lékořice.

 • Dárková klobouková krabice s víkem

  Luxusní dárková klobouková krabice s víkem ovázaná atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.