Dárkový koš Kosmetika Lifting

Kosmetický dárkový košLifting s obsahem těch nejkvalitnějších BIO produktů dodá Vaší tváři, krku a dekoltu hebkost, pevnost a nezapomenutelnou vůni. Pečujte o sebe a své zdraví s dárkovým Zdravým košem.

Dárkové balení – luxusní atlasová mašle, dárková klobouková krabice s víkem. Možné ozdobit komplimentkou s logem firmy, případně přidat osobní vzkaz. Osobní vzkaz Vám vytiskneme na ozdobný papír, který bude svázán do ruličky a opatřen mašlí ve stejném barevném odstínu.

Cena:
1 765 Kč včetně DPH 1 459 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Krém na ruce s arganovým olejem

  Krém na ruce, který chrání ruce jako neviditelné rukavice. Rychle vstřebatelný, pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky a zároveň nabízí hedvábnou a trvalou jemnost.
  96% přírodních složek.
  Složení: Argan oil* (Moroccan), Olive oil* (Cretan), Licorice concentrated, Shea butter (karité), TimeCode™, Aloe vera*Licorice* Al,lantoin Provitamin B5 (panthenol)

 • Luxusní mýdlo s arganovým olejem 50 g

  100% složek je přírodního původu. Mýdlo s argonovým olejem na obličej, tělo a vlasy jsou iddeální pro citlivou pokožku. Prošlo přísnými dermatologickými testy. Netestováno na zvířatech. Neobsahuje geneticky modifikované složky (GMO).
  Složení: zmýdelněný olivový olej a arganový olej

 • Lifting sérum ARGAN - na tvář, krk a dekolt 30ml

  Lifting sérum Argan na tvář, krk a dekolt díky svým účinný složkám zanechává pokožku na tváři, krku a dekoltu hydratovanou, zpevněnou, voňavou a s maximální péčí. Je speciálně vyvinutý pro péči o problematickou pokožku na krku, tváři a dekoltu.
  Složení: BIO arganový olej z Maroka, BIO olivový olej z Kréty, TimeCode (TM), BIO aloe vera, bambucké máslo (Karite), santalové dřevo, DayMoist, (kukuřice + červená řepa), kyselina hyaluronova, BIO lékořice + koncentrovaná lékořice, vitamín E, fytosteroly, allantoin, provitamín B5 (panthenol).

 • Dárková klobouková krabice s víkem

  Luxusní dárková klobouková krabice s víkem ovázaná atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.