Dárkový koš Kosmetika Aura

Kosmetika by měla být pro naše zdraví. Proto věříme, že jedinou cestou jsou produkty postavené na přírodních surovinách. Přírodní kosmetika je tak tou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí podpořit svoje zdraví a krásu bez zatěžování životního prostředí nebo testování na zvířatech.

Dárkové balení – luxusní atlasová mašle, klobouková krabice. Možné ozdobit komplimentkou s logem firmy, případně přidat osobní vzkaz. Osobní vzkaz Vám vytiskneme na ozdobný papír, který bude svázán do ruličky a opatřen mašlí ve stejném barevném odstínu.

Cena:
1 233 Kč včetně DPH 1 019 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Tělové máslo Aura s BIO olivovým olejem & BIO Aloe Vera 200ml

 • Sprchový gel Aura s BIO olivovým olejem & BIO Aloe Vera 200ml

  BIO olivový olej, BIO avokádový olej & BIO aloe vera.S bambuckým máslem! Pro všechny typy pleti.
  92% složek je přírodního původu! Díky svým účinným složkám vyživuje, hydratuje a zjemňuje pokožku a obnovuje její přirozenou strukturu. Nádherně voní.

  Složení:: BIO olivový olej, BIO aloe vera, BIO břečtňan, BIO oves, BIO lékořice

 • Tělové mléko Aura s BIO olivovým olejem & BIO Aloe Vera 200ml

  Díky svým účinným složkám zvláčňuje, posiluje a udržuje pokožku hladkou. Po koupeli či sprše naneste na tělo a jemně vmasírujte, dokud se mléko nevstřebá. Vhodný pro každodenní používání.

  Složení: BIO olivový olej, BIO aloe vera, soubor vitamínů E+C+F, BIO bílý čaj, cukry, vitamín E, allantoin, provitamín B5 (panthenol), BIO lékořice.

 • Dárková klobouková krabice oválná

  Luxusní dárková klobouková oválná krabice s víkem ovázaná atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.