Dárkový koš Kosmetika ArganOil 24hodin

Multifunkční krém na tvář díky svým účinným složkám zanechává pokožku hydratovanou, voňavou a s maximální péčí. Krém se skvěle hodí pro péči o velmi suchou až dehydratovanou pleť. V případě, že nemáte suchou pleť, nýbrž normální, či mastnou, Zdravý koš Vám zajistí Vámi požadovaný výběr. Není testováno na zvířatech.

Cena:
1 572 Kč včetně DPH 1 299 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Krém na ruce s arganovým olejem

  Krém na ruce, který chrání ruce jako neviditelné rukavice. Rychle vstřebatelný, pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky a zároveň nabízí hedvábnou a trvalou jemnost.
  96% přírodních složek.
  Složení: Argan oil* (Moroccan), Olive oil* (Cretan), Licorice concentrated, Shea butter (karité), TimeCode™, Aloe vera*Licorice* Al,lantoin Provitamin B5 (panthenol)

 • Luxusní mýdlo s arganovým olejem 50 g

  100% složek je přírodního původu. Mýdlo s argonovým olejem na obličej, tělo a vlasy jsou iddeální pro citlivou pokožku. Prošlo přísnými dermatologickými testy. Netestováno na zvířatech. Neobsahuje geneticky modifikované složky (GMO).
  Složení: zmýdelněný olivový olej a arganový olej

 • Dárková klobouková krabice s víkem

  Luxusní dárková klobouková krabice s víkem ovázaná atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.

 • Multifunkční krém na tvář ARGAN 50ml