Dárkový koš Kosmetika Dentální péče

Dárkový koš Dentální péče Vám nabízí kvalitní přípravky s přidanou hodnotou v podobě produktů s dlouholetou tradicí. Bylinná péče pro Vaše zdravé zuby a dásně již od roku 1897. Pečujte správně o své zoubky a darujte dárkový koš Dentální péče.

Cena:
628 Kč včetně DPH 519 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Bylinná zubní pasta s fluorem Herbadent, 75g

  HERBADENT ® bylinná zubní pasta s fluorem obsahuje unikátní a klinicky ověřenou směs extraktů a silic ze 7 léčivých rostlin: extrakt řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku a silice mátovou, hřebíčkovou a fenyklovou. Je vyrobena dle tradiční receptury a bez použití chemických barviv. Pomáhá udržovat zuby, dásně a sliznici dutiny ústní ve výborném stavu.
  Indikace: vhodné pro každodenní použití i pro pravidelnou ústní hygienu při zánětech dásní, krvácení nebo parodontóze.
  Složení: Glycerin, Hydrated Silica, Aqua purificata, PEG-32 , Herbadent herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext), Sodium benzoate, Sodium sweetalmondamphoacetate, , Eugenia caryophyllus oil, Mentha piperita oil, Hydroxyethylcellulose, Sodium fluoride, Foeniculum vulgare oil, Sodium saccharin

 • Bylinná ústní voda Herbadent, 400ml

 • Bylinná ústní voda koncentrát Herbadent, 250ml

  HERBADENT® bylinná ústní voda je určena k výplachům a k pravidelné celkové hygieně dutiny ústní. Každodenní používání HERBADENT® bylinné ústní vody zlepšuje péči o dutinu ústní a napomáhá i při snižování rizika zánětů, vzniku zubního kazu a parodontózy. Z koncentrátu lze připravit až 2,5 litru ústní vody.
  Složení: Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Aqua Purificata, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), Boric Acid, Citric Acid, Mentha Pip. Oil, Eugenia Caryophylus Oil, Foeniculum Vulg. Oil, Sodium Saccharin

 • Velmi jemný zubní kartáček Herbadent

  Velmi jemný zubní kartáček HERBADENT je vhodný pro každodenní ústní hygienu spolu se zubní pastou Herbadent také při krvácení či zánětu dásní nebo parodontóze. Zubní lékaři doporučují pro efektivní čištění zubů rovnoměrně zastřižená kvalitní vlákna DuPont na malé hlavičce kartáčku. Měkká vlákna nedráždí tkáň dásní.
  Zubní kartáčky HERBADENT byly vyvinuty podle moderních trendů zubní hygieny.
  Jsou vhodné pro každodenní použití i pro šetrnou péči o citlivé dásně při krvácení, zánětů dásní a parodontóze.