Dárkový koš LetemSvětem Káva&Čaj&Čoko

Dárkový koš LetemSvětem Káva&Čoko&Čaj Vám zajistí nečekaný zážitek. Podráždí Vaše chuťové pohárky pravou ručně vyráběnou čokoládou Saatongo a směsi kávy a pravého sypaného čaje. Stačí ochutnat!

Cena:
894 Kč včetně DPH 739 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Para ořechy celé 200g sáček

  Účinky Para ořechů na zdraví jsou zcela zřejmé. Podporují obranyschopnost, chrání buňky před volnými radikály, podporují trávení, pročišťují trávicí trakt, urychlují metabolismus, podporují činnost jater, snižují vysoký cholesterol v krvi, působí preventivně při vzniku osteoporózy, zklidňuji nervový systém, zlepšují činnosti mozku a paměti a mnoho dalšího.

 • Dolfin Hořká čokoláda 52% s mátovými lístky 70g

  Dolfin hořká čokoláda s mátovými lístky přenese Vás do severní Afriky, mátové lístky umocňují hloubku chuti a přirozenou sladkost této čokolády pro požitkáře. Svěžest máty dává tradiční čokoládové chuti nový náboj.
  Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, mátové lístky, emulgátor: sojový lecithin, aroma: přírodní vanilka
  Alergeny: Může obsahovat stopy mléka, oříšků a sušeného ovoce.

 • Dreamberry zelený čaj směs 80g

  Směs zeleného cejlonského čaje, annony, okvětních lístků chrpy a měsíčku. Zelený čaj je potřeba připravovat odlišně od černých čajů. Zalívejte převařenou vodou teplou okolo 70 °C a nechte louhovat po dobu tří až čtyř minut. Není určitě od věci nádobu, v které zaléváte čaj také předehřát.

  Složení: zelený čaj, annona, chrpa, měsíček.

   

 • Mletá káva CAFFE DEL FARO - Supreme 100% arabika, plech, 250g

  Vezmete si domů tuto směs kávy, speciálně připravenou pro ty, kteří ocení jemnou chuť s květinovou a ovocnou vůní. Převládají tony žlutého ovoce jako broskve a bílých květů. Komplexnost aroma může byt shrnuta jako lehká ale dlouho trvající chuť s příjemnou kyselinkou, která připomíná citrusové plody.
  Složení: kávová zrna Brazílie, Kolumbie, Guatemala, Etiopie