Dárkový koš Itálie Rosa

Dárkový koš Rosa Vám nabízí kombinaci lahodného suchého růžového vína, pravé italské čokolády a delikatesních nakládaných hub Chiodini. Ochutnejte.

Dárkové balení – luxusní atlasová mašle, dárkový bílý proutěný koš, dřevitá vlna. Možné ozdobit komplimentkou s logem firmy, případně přidat osobní vzkaz. Osobní vzkaz Vám vytiskneme na ozdobný papír, který bude svázán do ruličky a opatřen mašlí ve stejném barevném odstínu.

Dárkový koš obsahuje

 • Houby „chiodini“ v oliv.oleji 280g Piemontfungo

  Houby „chiodini“ pochází z regionu Piemonte. Piemonte se rozkládá na západní části pádské nížiny, přilehlé svahy Apenin na jihu a část alpského oblouku na italsko – francouzském pomezí. Název Piemonte je zkomoleninou slov piede di monti – úpatí hor – podle rozlehlé hradby Alp, jež chrání mlhou zakryté nížiny, malá provinční města a kopce s pastvinami a vinicemi.

  Složení: houby“chiodini“, olivový olej
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Čokoláda oříšková mléčná 100g Bodrato

  Ručně vyráběná mléčná čokoláda s piemontskými lískovými oříšky IGT.

  Složení: čokoláda (kakao min. 32%), cukr, oříšky, kakaové máslo, plnotučné mléko v prášku, kakaová pasta, emulgator: sojový lecitin, přírodni vanilkové aroma.
  Alergeny: lískové oříšky, mléko, sója. Může obsahovat stopy skořápkových plodů.

 • Vipra Rosa Umbria 0,75l

  Suché růžové víno s korálovými nachovými odstíny, svěží a intenzívní buket se stopou voňavých květů růží a fialek, jemná a vyvážená chuť s ovocnými tóny třešní.
  Složení: 12,99% alk.; 5,43 g/l kyselina; 3,15 pH; 4,5 g/l cukru; 19,70 g/l sušiny.

 • Dárkový proutěný bílý koš

  Luxusní dárkový proutěný koš, který lze následně využít jako krásná dekorace v domácnosti. Proutěný koš je zabalen v celofánu a ovázán atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.