• Dárkový koš pro muže Fernando
 • Dárkový koš pro muže Fernando

Dárkový koš pro muže Fernando

Dárkový koš pro muže Fernando s obsahem těch nejlepších delikates ocení každý muž. Fernando se s nikým nemazlí, je totiž hořký jako právě vymačkaný grep! Pokud patříte mezi milovníky tohoto krásně šťavnatého ovoce, nápoj Fernando se stane vaším věrným parťákem. Kombinace chilli, grepu a třtinového cukru vás v létě krásně osvěží a v zimě zahřeje. Fernando je zkrátka ten neodolatelný typ citlivého drsňáka. Oblíbená bůčková paštika v pálivé variantě s chilli papričkou. Zahřejte se touto masovou paštikou a rozpalte v sobě vášeň k našim výrobkům. A mnohem více naleznete v dárkovém koši od nás.

Dárkové balení - bílý proutěný koš, který najde své využití v každé domácnosti.

Cena:
1 572 Kč včetně DPH 1 299 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Pršut COP 270g

  Pršuto COP se vyrábí z vytříděného kvalitního vepřového masa. Výroba probíhá několik týdnů.  Na výrobu 100 kg COPU je použito 140 kg vepřového masa.Postupnou ztrátou sušením dochází k odjímání vody a tím se výrazně zvyšuje trvanlivost výrobku.

  PRŠUT je vakuově zabalen s trvanlivostí 40 dnů. Po jeho rozbalení doporučujeme výrobek spotřebovat do 10 dnů. PRŠUT uchovávejte v chladném prostředí nejlépe zavěšenou, tam kde mírně proudí vzduch - například větraný sklípek nebo komora. V takovémto prostředí vybalený a zavěšený vydrží i několik měsíců.

  PRŠUT má charakteristické vlastnosti stejné jako dobrý sýr či víno. Čím je vyzrálejší, tím je chutnější. Jeho aroma se nejlépe rozvine při pokojové teplotě.

  Složení výrobku: Vepřový bok 94 %, kuchyňská sůl jodidovaná, koření, dextróza, konzervant E250, antioxidant E301

 • Pršuto panenka cca 150g

  Pršuto PANENKA se vyrábí z nejjemnějšího vepřového masa - panenská svíčková. Výroba probíhá několik týdnů. Postupnou ztrátou sušením dochází k odjímání vody a tím se výrazně zvyšuje trvanlivost výrobku. S časem a zráním se zvyšuje intenzita přírodního aroma masa. Jalovec, pepř, koriandr, vavřín spolu s jemným zauzením bukovým dřevem podtrhnou lahodnou chuť  pršuta.

  Pršuto PANENKU ocení obzvláště ženy pro svůj velmi nízký obsah tuku a velmi jemnou chuť. Krásný dárek.

  PANENKU uchovávejte v chladném prostředí nejlépe zavěšenou, tam kde mírně proudí vzduch - například větraný sklípek nebo komora. 
  V takovémto prostředí vybalená a zavěšená vydrží i několik měsíců. PRŠUT má charakteristické vlastnosti stejné jako dobrý sýr či víno. Čím je vyzrálejší, tím je chutnější. Jeho aroma se nejlépe rozvine při pokojové teplotě.

  Složení výrobku: Vepřová panenka 94 %, kuchyňská sůl jodidovaná, koření, dextróza, konzervant E250, antioxidant E301

 • Bůčková paštika s chilli 190g

  Přiostřili jsme. Naši oblíbenou bůčkovou paštiku si můžete dopřát také v pálivé variantě s chilli papričkou. Zahřejte se touto masovou paštikou a rozpalte v sobě vášeň k našim výrobkům. Paštika není ale extra pálivá, chuť jsme nastavili tak, aby vás jednoduše bavila a vědeli jste, že jste si pochutnaly na naší bůčkové paštice s chilli.

  Složení: vepřové maso 68 % (CZ), vepřové sádlo (CZ), rajčatový protlak, hořčice, pálivá chilli paprika 2,5 %, cibule, jedlá sůl, mletý pepř.

  Hmotnost: 190 g, balení v stohovatelné plechové konzervě s odtrhávacím víčkem.

  Skladování: Uzavřenou konzervu skladujte při teplotě od 5–25 °C. Po otevření skladujte v ledničce do 10 °C a spotřebujte do 2 dnů.

  Trvanlivost: 1 rok

 • Luncheon meat 190g

  Tradiční pochoutka, která v minulosti byla v našich kuchyních jako doma. Je vyrobena jen z kvalitního vepřového masa, které doplňuje trocha hovězího. K tomu čerstvě namletý pepř, sůl a klasika je na světě. Malý retro návrat v podobě této konzervy. Luncheon meat neobsahuje lepek, takže je vhodný pro celiaky.

  Složení: vepřové maso 57 %, hovězí maso 18,5 %, vepřové sádlo, vepřová kůže, jedlá sůl.

  Hmotnost: 190 g, balení ve stohovatelné plechové konzervě s odtrhávacím víčkem.

  Skladování: Uzavřenou konzervu skladujte při teplotě od 5–25 °C. Po otevření skladujte v ledničce do 10 °C a spotřebujte do 2 dnů.

  Trvanlivost: 1 rok

 • Chilli omáčka ananaso-mátová 100ml

  Máte pocit, že vám v životě schází špetka exotiky? Pak sáhněte po této vynikající a příjemně svěží omáčce. Složení chilli, máta, ananas vás vyloženě roztančí v rytmu hula hula. Omáčka je pouze mírně pikantní a skvěle doplní nejrůznější zeleninové saláty, ale i pochoutky z kuřecího masa nebo krevet.  10 000 SHU

  Složení: Ananas 70 %, máta 15 %, Habanero Red 10 %, hřebíček, skořice, citron, med.

  Před otevřením uchovávejte při teplotě do 20 °C. Před otevřením protřepat. Po otevření uchovávejte při teplotě od 2–4 °C. Spotřebujte do 30 dnů od otevření.

  Země původu: Česká republika

 • Chilli omáčka steak 100ml

  Představte si, jak se zakusujete do čerstvě připraveného šťavnatého steaku a v puse se vám rozezní libá harmonie jemně pikantního chilli tónu. Mňam. Přesně tak to máme rádi. Co by taky byl pořádný flák masa bez speciální steakové chilli omáčky?  25 000 SHU

  Složení: bluma, Habanero Red, cibule, červené víno, vinný ocet, třtinový cukr, pepř, sůl, rajče, česnek, paprika, med

  Před otevřením uchovávejte při teplotě do 20 °C. Před otevřením protřepat. Po otevření uchovávejte při teplotě od 2–4 °C. Spotřebujte do 30 dnů od otevření.

  Země původu: Česká republika

 • Chilli nápoj Osvěžená Pamela 250ml

  Pamela je svěží jako vítr z mexického zálivu. Ráda vám pomůže překonat nejparnější letní dny a ještě vám dodá energii, abyste hravě zvládli také noci. Ochutnejte náš nejoblíbenější sladký nápoj s patrným chilli nádechem. Spojení pomeranče a chilli, zjemněné pár zrnky třtinového cukru, vás dostane. V létě chladí, v zimě zahřeje.  500 SHU

  Složení: Pomeranč, Habanero Red, třtinový cukr, kys. citronová.

  Před otevřením uchovávejte při teplotě do 25 °C. Před konzumací vychlaďte na 4-8°C. Před otevřením protřepat. Po otevření ihned spotřebujte.

  Země původu: Česká republika

 • Chilli nápoj Hořký Fernando 250ml

  Fernando se s nikým nemazlí, je totiž hořký jako právě vymačkaný grep! Pokud patříte mezi milovníky tohoto krásně šťavnatého ovoce, nápoj Fernando se stane vaším věrným parťákem. Kombinace chilli, grepu a třtinového cukru vás v létě krásně osvěží a v zimě zahřeje. Fernando je zkrátka ten neodolatelný typ citlivého drsňáka.  500 SHU

  Složení: Grep, Habanero Red, třtinový cukr, kys. citronová.

  Před otevřením uchovávejte při teplotě do 25 °C Před konzumací vychlaďte na 4-8°C. Před otevřením protřepat. Po otevření ihned spotřebujte.

   Země původu: Česká republika