• Dárkový koš Pomeranč

Dárkový koš Pomeranč

Dárkový koš Pomeranč je plný lahodných produktů. Kachní terina s pomerančem je netradiční kombinace, příjemná chuť a kvalita. To vše jednoduše namažete a máte rychlé a originální občerstvení k jakékoliv příležitosti.Čokoláda Willie's - Cuban hořká s pomerančem, kombinace hořké čokolády a exotických pomerančů přináší osvěžení a radost.

Dárkové balení - dárkový koš zabalen v celofánu, ovázán atlasovou stuhou. 

Cena:
Běžná cena: 562 Kč původní cena s DPH Akční cena: S daní: 459 Kč včetně DPH Bez daně: 399 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Kachní terina s pomerančem, 180g

  Lahodná kachna na pomerančích jako paštička! Tento druh obsahuje větší kousky masa, než je tomu u klasické paštiky.

 • Dárková sada džemů 3x42g

  Dárková sada džemů 3x42g
  Složení: CITRÓNOVÝ KRÉM: cukr, celá VEJCE(pasterizovaná), máslo(z MLÉKA), citrónová šťáva(4%)(z koncentrátu), modifikovaný kukuřičný škrob, želírovací činidlo: ovocný pektin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citrónový olej, emulgátor: E475.

  MALINOVÝ EXTRA DŽEM: cukr, maliny, želírovací činidlo: ovocný pektin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. Obsah ovoce: 45g na 100g. Obsah cukru: 65g na 100g.

  JAHODOVÝ EXTRA DŽEM: cukr, jahody, želírovací činidlo: ovocný pektin, regulátor kyselosti. Kyselina citrónová. Obsah ovoce: 45g na 100g. Obsah cukru: 65g na 100g.

 • Čokoláda Willie's - Cuban hořká s pomerančem 65%, 50g

  Kombinace hořké čokolády a exotických pomerančů přináší osvěžení a radost. Přidání medu zajistí jemný sladký dozvuk sametové čokolády a přinese skutečné gurmánské potěšení. Čokoláda má jemnou konzistenci a rozhodně se nelepí na patro.

  Složení: Kakaová hmota, kubánský třtinový cukr, kakaové máslo, esenciální pomerančový olej. Obsah kakaa min. 65 %. Může obsahovat stopy ořechů.