• Dárkový koš Le Caprice

Dárkový koš Le Caprice

Dárkový koš Le Caprice potěší všechny milovníky čokolády.  Belgické pralinky z hořké, mléčné a bílé čokolády s náplní je zárukou uspokojení.  Směs ořechů v medu a mandle kokosové v bílé čokoládě se skvělé hodí, jen tak na "zobání". Luxusní BIO čaj s vanilkou jste 100% ještě nikdy neochutnali. Tak neváhejte a objednejte.

Dárkové balení - dárková krabice s průhledným víkem ovázaná atlasovou stuhou. Doplňte o vzkaz.

Cena:
696 Kč včetně DPH 605 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Směs ořechů v medu, 170g

  Vynikající chuť oříšků para, kešu, lískových a vlašských naložených v medu. Originální sladká pochoutka v českém dárkovém koši.

  Složení: med, oříšky, para, lískové, kešu, vlašské
  Alergeny: skořápkové plody

 • Košíček plný mandliček

  I malou pozorností, uděláte velikou radost. O to víc, když jde o originální dárek, který skvěle chutná. Mandle v bílé čokoládě s kokosem v kombinaci s mandličkami v malinové čokoládě potěší chuťové pohárky obdarovaných.

  Složení:

  100g Mandle Rafaello v bílé čokoládě s kokosem

  100g Mandle malinové v čokoládě

 • Čaj ČOKOLÁDA, ROOIBOS A VANILKA 16 pyramidek

  Lahodný čokoládovo-vanilkový BIO čaj
   
  SLOŽENÍ: bio rooibos, bio vanilkové lusky a kousky bio čokolády, přírodní příchuť čokolády a vanilky.* *Certifikované produkty ekologického zemědělství, 
  Control Union Certifications Ltd.
 • Emoti Le Caprice, 66g (hazelnut & caramel)

  Pralinky z hořké, mléčné a bílé čokolády s náplní: lískooříškový krém "double lait" a celý lískový oříšek; oříškový nugát (30% lískových oříšků v náplní);  karamel s vrstvou bílé čokolády s křupavými karamelovými a mandlovými kousky; oříškový nugát s křupavými čokoládovými kuličkami (30% lískových oříšků v náplní);  jemné slaný karamelový krém.

  Kakaová sušina: v hořké čokoládě nejméně 50%, v mléčné čokoládě nejméně 33%, v bílé čokoládě nejméně 26%. Mléčná sušina: v mléčné čokoládě nejméně 14%, v bílé čokoládě nejméně 22%.

  Může obsahovat stopy vajec, ořechů, arašídů a lepku.