Dárkový koš iWhite

Připravili jsme pro Vás nový dárkový koš iWhite, díky kterému se Vám vykouzlí zářivý úsměv. Darujte dárkový koš s obsahem iWhite sady na bělení, iWhite bělící ústní vody a iWhite bělící zubní pasty. Garantujeme okamžité vybělení zubů, odstranění zubního plaku a posílení zubů díky obsahu fluoridu. 

Dárkové balení - luxusní bílá klouboková krabice s víkem, která najde své upotřebení v každé domácnosti. Výběr stuhy necháme na Vás. Stačí uvést do poznámky.

 

Cena:
2 006 Kč včetně DPH 1 658 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Luxusní dárkový koš kulatý

  Luxusní kulatý dárkový koš s víkem ovázaný atlasovou stuhou. Výběr barvy stuhy necháme na Vás. Stačí uvést do poznámky. 

 • iWhite 2 Sada pro bělení zubů 10 x 0,8g

  iWhite 2 sada pro bělení zubů obsahuje malé aplikátory s bělícím gelem. Tyto aplikátory jsou pružné a dokáží bělit přední i zadní strany zubů. To je důležité, protože zuby jsou průsvitné a skvrny na zadní straně mohou prosvítat dopředu. Bělící gel obsažený v aplikátorech je bezpečný pro zuby a má okamžité účinky. Gel bělí pouze přirozené zuby. Každý aplikátor je určen pro jednorázové použití.
  Výsledek:Vybělení předních i zadních zubů, snadné a rychlé použití, okamžité bělící účinky
  Použití:Před každým použitím si šetrně vyčistěte zuby. Aplikátor nasaďte na horní i spodní zuby a nechte 20 minut působit. Po vyjmutí aplikátoru šetrně opláchněte gel ze zubů a dásní. Pokud potřebujete výraznější výsledky, používejte 5 dní za sebou.

 • iWhite Bělící zubní pasta 75ml

  iWhite bělící zubní pasta obsahuje bělící přísady, které jemně odstraňují skvrny a chrání zub od nových barevných skvrn. Pasta dále obsahuje fluoridy, které pomáhají posilovat bělený zub, a tím aktivně chrání zubní sklovinu. Neobsahuje žádné částečky, které mechanicky brousí zubní sklovinu, a tím ji poškozují. Pasta obsahuje aktivní přísady, které pronikají do zubů během čištění. Po použití pasty budete mít v ústní dutině výbornou chuť a svěží dech.
  Výsledek:Ochrana zubů a ústní dutiny, posílení zubů díky fluoridu, odstranění skvrn, dlouhotrvající svěží dech
  Použití:Pastu používejte nejlépe po jídle, nejméně však 2x denně, ráno a večer.

 • iWhite Bělící ústní voda 500ml

  iWhite Bělící ústní voda vám díky třífázové technologii zajistí okamžité vybělení zubů. Ústní voda obsahuje složku blue covarine (modré barvivo), která při oplachování na povrchu zubů zanechává tenkou vrstvu. Díky ní se světlo od zubů odráží a vytváří dojem bělejších zubů. Ústní voda odstraňuje zubní plak a zabraňuje jeho vzniku. Před použitím protřepejte láhev s ústní vodou, abyste aktivovali všechny složky.
  Výsledek:Okamžité vybělení zubů, odstranění zubního plaku, posílení zubů díky obsahu fluoridu
  Použití:Nejlépe působí při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Ústní vodou proplachujte prostor mezi zuby a dásněmi po dobu 30 vteřin a poté vyplivněte.