• Dárkový koš Celebrate

Dárkový koš Celebrate

Nevíte jaký vhodný dárek zvolit na pod stromeček na Vánoce či narozeniny? Dárkový koš Celebrate je tou pravou volbou. Originální dárkový koš obsahuje luxusní svíčku jejichž nádherná vůně sladkých hráškových květů prostoupená granátovým jablkem a tóny citrónové kůry zpříjemní každou vaší chvilku.  Lahodný čaj s chutí jahod, belgické pralinky, malinové bonbóny či pravé portské potěší Vaše chuťové pohárky. 

Dárkové balení - luxusní bílá dárková krabice s víkem

Cena:
1 935 Kč včetně DPH 1 599 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Presidental Porto Ruby 0,75l

  Porto Presidental prémiové portské nejen pro krále a prezidenty ss více než 150 letou tradicí. Jedná se o sezónní ročníková vína kategorie Rubym jak už anglický název napovídá "později lahovovaná". Po několika letech zrání v sudech (zpravidla 4-6) se stáčejí do lahví,kde ještě dále dozrávají. Typické pro ně je, že si udržují bodatou rubínovou barvu, bohaté svěží aroma s ovocným charakterem.

  Obsah alkoholu: 20%

 • Mrs. Bridges Blueberry & Raspberry Sweets

  Pod značkou Mrs. Bridges naleznete staromódní sladkosti s nádechem nostalgie. 
  Jde o bonbony, které jsou baleny v elegantně tvarovaných skleněných dózách s tradičním staromódním krytem. Bez umělých barviv.

  Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinný olej, kyselina citrónová, emulgátor : sojový lecitin, aromata, koncentráty : jablko, mrkev, ibišek, ředkvičky, sladký brambor.

 • Vonná svíčka ve skle Granátové jablko a sladký hrášek 9,7OZ

  Nádherná vůně sladkých hráškových květů prostoupená granátovým jablkem a tóny citrónové kůry zpříjemní každou vaší chvilku. 

  Skladujte na temném místě při teplotě do 20 stupňů. Před zapálením odstraňte víčko. Pro nejlepší efekt a úplné vyhoření svíčky nechte vždy voskové jezírko rozpustit po celém povrchu. Po zapálení nenechávejte bez dozoru. Umístěte na nehořlavou podložku. Zamezte kontaktu s hořlavým materiálem. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Nezhasínejte přiklopením víčka. Pozor! Nádoba je po zapálení horká!

  Doba hoření až 33 hodin.

  Svíčka je vyrobena ze sójového vosku, který dlouho a čistě hoří.

 • Mini plechovka Strawberry Serenade 50g

   Luxusní sypaný čaj v mini plechovce Strawberry Serenade. Osvěžující jahodový čaj, skvělý jako letní koktejl. Pro lepší uchování čaje má plechovka 2 víčka. 

  Složení: jablko, ibišek, 11% šípek, 8% sladké lístky ostružiny, aroma, 1% kousky jahod, 1% okvětní lístky světlice

  Hmotnost: 50 g

 • Šumivé přání Vše co potřebuješ je láska

  Šumivé přání Vše co potřebuješ je láska je úžasná balistická koule s vůní jahod. Obsahuje esenciální oleje z neroli a mandarinky. Přání a dárek v jednom.

  Obsahuje šumivou bombu do koupele

 • Emoti La Palette 76g

  Pralinky z hořké, mléčné a bílé čokolády s náplní: marcipánovu (34% mandlí v náplní); oříškový nugát (30% lískových oříšků v náplní); marcipán s malinovou příchutí a malinovými šupinkami (34% mandlí v náplní); oříškový nugát s křupavými čokoládovými kuličkami (30% lískových oříšků v náplní).