• Dárkový koš Čajový dýchánek

Dárkový koš Čajový dýchánek

Dárkový koš Čajový dýchánek pro chvíle pohody. Kombinace luxusu a dědictví to jsou čaje značky Harney & Sons. Plechovky obsahují 20 hedvábných pyramidových sáčků nejoblíbenějších a nejprodávanějších čajů. Čaje Whittard vyráběné již od roku 1886 potěší milovníky neobvyklých příchutí jako je osvěžující bílý čaj s kokosem a lusky kakaových bobů. Darujte nezapomenutelný zážitek s šálkem čaje.

Dárkové balení - luxusní černá krabice s odleskem ovázána atlasovou mašlí.

 

Cena:
2 782 Kč včetně DPH 2 299 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Ecoffee hrnek Papafranco 355ml

  Ecoffee Cup hrnek na čaj nebo kávu Vám bude skvělým parťákem!
  Je vyroben z rychle rostoucího a udržitelného materiálu - z přírodních bambusových vláken, které při růstu nevyžadují žádné pesticidy ani chemikálie. Díky tomu je hrnek biologicky rozložitelný a výrobní proces spotřebuje méně energie než při zpracování běžných plastů.
  Ecoffee Cup je také bez BPA a neobsahuje petrochemické produkty. Je velmi lehký a proto ideální na to, že ho s sebou můžeš vzít kamkoli. 
  Je vhodný také do myčky na nádobí a vydrží roky a roky! Pokud hrnek již více nepotřebuješ, můžeš ho klidně vrátit matce přírodě. Silikonové víko a držák jsou vyrobeny z kaučuku. Jsou netoxické pro vodní a půdní organismy. Silikon také neobsahuje BPA a má evropské a americké FDA schválení, že je bezpečný pro potraviny.

  Složení: potravinářský silikon - kaučuk, organický bambus. Neobsahuje plast, BPA, ftaláty

 • Mini plechovka Dark Chocolate 50g

  Luxusní sypaný černý čaj s tmavou čokoládou v originální mini plechovce. Ochutnejte!

  Složení: 58% černý čaj, 39% kakaová hádra, aroma

  Hmotnost: 50g

 • Mini plechovka Coconut Truffle

  Mini plechovka Coconut Truffle. Osvěžující bílý čaj s kokosem a lusky kakaových bobů

  Složení:  30% White Tea, 27% Coconut, 14% Apple Pieces, 13% Cocoa Kernels, 7% Sweet Blackberry Leaves, 5% Carob Pieces, Flavouring

  Hmotnost: 50g

 • Mini plechovka Strawberry Serenade 50g

   Luxusí sypaný čaj v mini plechovce Strawberry Serenade. Osvěžující jahodový čaj, skvělý jako letní koktejl. Pro lepší uchování čaje má plechovka 2 víčka. 

  Složení: jablko, ibišek, 11% šípek, 8% sladké lístky ostružiny, aroma, 1% kousky jahod, 1% okvětní lístky světlice

  Hmotnost: 50 g

 • Čaj Peppermint, Klasická kolekce 20 sáčků

  Máta peprná se pije od nepaměti. Lidé ji mají rádi pro osvěžující chuť a může pomoci uklidnit příliš aktivní žaludek. Můžete ji i chladit a používat během horkých měsíců. Naše máta pochází z Oregonu a je to jediný náš čaj původem ze Spojených států. 

  Suché listy:Lístky máty peprné z Oregonu Barva:Světle zelená s hnědými odstíny Aroma:Čerstvé mátové aroma Kofein:Neobsahuje kofein Tělo:Máta peprná má lehké tělo Chuť:Jasné a osvěžující peprmintové chutě. Doba louhování:5 minut Teplota vody:100°C

 • Čaj English Breakfast, Klasická kolekce 20 sáčků

  Čaj English Breakfast nebyl před mnoha desetiletími ani vymyšlen, ani nějak uměle vytvořen. Místo toho byly vybrány různorodé a nepříliš drahé čaje, které chutnaly dobře s mlékem a cukrem. Něco, čím Angličan rád začne svůj povinnostmi naplněný den. Na přelomu osmnáctého a devatenáctého století se černý čaj vozil z Číny, a tam jsme se také inspirovali. Později mnozí Britové začali pít říznější čaj z britských kolonií v Indii a Cejlonu. Po druhé světové válce, když se kolonie osvobodily, se pro Angličany stala zdrojem English Breakfast Afrika. Máme několik směsí, které se těmito regiony inspirovaly, nicméně tento English Breakfast, stejně jako ten původní, pochází z Číny.

  Suché listy:Náš English Breakfast se od mnohých jiných odlišuje tím, že má krátké, uhelně šedé listy. Barva:Tmavě hnědá Aroma:Pražené aroma. Kofein:Obsahuje kofein Tělo:Střední až plné tělo.Chuť:Jednoznačné s náznakem pražení a medu. Doba louhování:4 až 5 minut Teplota vody:100°C

 • Dárková krabice s magnetickým uzávěrem černé 330 x 230 x 100 mm

  Luxusní dárková krabice disponuje magnetickým uzávěrem je ideální pro velmi elegantní zabalení i prezentaci Vašich dárků, balíčků, kosmetiky, textilu atd. Vysoká kvalita díky pevnému kartonu 900 g/m2, potaženo lesklým papírem 140 g/m2. Vnější i vnitřní strana ve stejném barevném provedení.