Dárkový pytel Krtek Děti 1 rok+

Dárkový pytel Krtek je plný hraček a zdravých pamlsků pro nejmenší. Rozvíjejte psycho motoriku, kreativitu, učte děti pomocí obrázků. Dárkový pytel Krtek Vám s tím pomůže. Obsahuje 2 x obrázkovou knížku, dřevěné puzzle a pamlsky určené pro nejmenší. 

Cena:
906 Kč včetně DPH 749 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Mošt Pinot Noir 0,25l

  Mošt má krásnou starorůžovou barvu, aromatiku v tónině kompotových jahod a chuť je bohatá až medově kompotová. Hrozny pochází z ekologického pěstění. Vše bylo velmi šetrně zpracováno. Přímo lisovaný z čerstvých hroznů odrůdy Pinot Noir.

  Složení: Cukr 220 g/l , Kyselina 7g//l
  Alergeny: neobsahuje

 • Dětská pochoutka Borůvčík 150g

  Pochoutka se 100% podílem ovocné složky s vyladěnou chutí pro děti. Běžně používaný cukr je v originální receptuře nahrazen jeho nejlepší alternativou - cukrem přirozeně obsaženým v ovoci. Pochoutka má hladkou konzistenci marmelády a chuť opravdového ovoce si zachovává díky tomu, že při přípravě neprochází varem. Ovocná pomazánka se 100% podílem ovocné složky je vyráběna z borůvek a doslazena koncentrovanou jablečnou šťávou, má svěží chuť a jemnou vůni.
  Bio výrobek pod kontrolou CZ-BIO-003. Zemí původu je Česká republika.

  Složení: borůvky 45 %, přírodní sladidlo (jablečný koncentrát), pektin

 • Family Snack Jahoda 165g

  Křehký rýžový polštářek s jahodovo-jogurtovou náplní. Polštářek, který se rozpustí na jazyku a zanechá chuť opravdových jahod, jež jsou jeho součástí. Jahody jsou zpracované šetrnou metodou sušení mrazem. Bez chemických aditiv a náhražek, pouze přírodní suroviny nejvyšší kvality.

 • Pytlík na sport s Krtkem

  Cvičení a sportování je taková zábava! Když už je ale čas odpočinku, sportovní oblečení a obuv mají své místo v praktickém pytlíku s Krtkem. Sáček se jednoduše stáhne a snadno jej vyperete v pračce. To pravé do šatny každé tělocvičny. 

 • Obrázková knížka Kačenka

  Dřevěná knížka se základními dětskými obrázky. Naučte děti zvířátka pomocí obrázkové knížky. Rozměr: 12,5x2x11 cm.  

 • Puzzle doprava

  Dřevěné puzzle pro milovníky aut a dopravních prostředků. Najdeme zde vlak, auta, semafor a dopravní značky.