Dárkový pytel Krtek Děti na návštěvě

Nejen na návštěvě můžete číst svým dětem o Krtečkovi. Knížka ilustrována Kateřinou Miler, vnučkou Zdeňka Milera, potěší malé i velké. Dopřejte svým nejmilejším dárkový pytel Krtek, který je plný potřebných věcí pro Vaše dětičky.

Cena:
Běžná cena: 1 318 Kč původní cena s DPH Akční cena: S daní: 1 160 Kč včetně DPH Bez daně: 959 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Pytlík na sport s Krtkem

  Cvičení a sportování je taková zábava! Když už je ale čas odpočinku, sportovní oblečení a obuv mají své místo v praktickém pytlíku s Krtkem. Sáček se jednoduše stáhne a snadno jej vyperete v pračce. To pravé do šatny každé tělocvičny. 

 • Sebamed Dětská pěnová koupel 200ml

  Dětská pěnová koupel je doporučována k mytí dětské pokožky. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Pěnová koupel je určena ke každodennímu mytí novorozenecké a dětské pokožky, poskytuje pokožce hydrataci. Je vhodná i pro použití pro kojence před zahojením pupíku.
  Složení: je 100% bez mýdla a alkalických složek. Obsahuje velmi jemný tenzidový komplex pro mytí bez dehydratace a přírodní hydratační složky proti vysoušení. Dále obsahuje extrakty z léčivých rostlin, které pleť zklidňují, hydratují a ochraňují před podrážděním a zanícením.

 • Sebamed Dětský krém extra jemný 200ml

  Dětský krém extra jemný je doporučován pro extrémně suchou a citlivou pokožku a také do mrazivého či vlhkého počasí. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Krém je vhodné používat na místa, kde dochází k poškozování kůže (např. kolínka, krk). Lze rovněž použít obličej, tělo i pokožku pod plenami. Pomáhá předcházet vzniku opruzenin v oblasti plenek a stimuluje hojení. Upevňuje odolnost citlivé dětské pleti.
  Složení: panthenol, alantoin, heřmánkový extrakt a hydratační a ochranný komplex, který zklidňuje a podporuje regeneraci podrážděné kůže. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává. Obsahuje emulzi s obsahem 42 % lipidů. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin, dioxin a je také bez přidaných barviv.

 • Obrázková knížka Kačenka

  Dřevěná knížka se základními dětskými obrázky. Naučte děti zvířátka pomocí obrázkové knížky. Rozměr: 12,5x2x11 cm.  

 • Kniha Krteček na návštěvě

  Kniha Krteček na návštěvě potěší nejen ty nejmenší, ale i rodiče. Čtěte svým dětem, pomáháte jim rozvíjen centrum řeči, jejich slovní zásobu a v neposlední řadě si upevňujete vztah mezi Vámi a Vaší ratolestí.

 • Skládanka Krtek a mašinka

  Skládanka Krtek a mašinka obsahuje 20 dílků, které nejen s vaší pomocí děti hravě poskládají. Učte je hrou. Rozvíjejte jejich schopnosti.