Dárkový kufřík Lahoda pro muže

Dárkový kufřík Lahoda pro muže nabízí "léčivý mok" Becherovka, který je vynikající, tradiční a vysoce kvalitní bylinný likér. Má přírodní a plnou chuť, kterou si můžete vychutnat samotnou nebo v koktejlech, srnčí hrubě mletou paštiku s přídavkem portského vína, které dodává paštice nezaměnitelnou chuť, játrovou paštiku s jablky, trvanlivý fermentovaný Hermín a Kostelecký uherák s ušlechtilou plísní. Dárkový kufřík ocení každý milovník českých originálních výrobků.

Dárkové balení - bílý kufřík, který najde uplatnění v každé domácnosti /pánové v dílně, dámy na šitíčko/. Doplňte o osobní vzkaz.

Cena:
1 269 Kč včetně DPH 1 049 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Játrová paštika s restovanou cibulkou 130g

  Starý rodinný recept na paštikové koření je použit při výrobě této klasiky. Jedná se o oblíbenou pochoutku, která se vyráběla během domácích zabíjaček. Paštika je vyrobena v selském stylu, z hrubě mletého masa a jater, provoněné česnekem a restovanou cibulkou.
  Složení: : Vepřové maso (ČR), vepřová játra 30% (ČR), cibule 18%, uzené maso bez rychlosoli (vepřové maso, přírodní kouř), jedlá sůl, koření

 • Dárkový kufřík bílý

  Luxusní dárkový kufřík v bílé barvě ovázán atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte. 

 • Becherovka 0,5l

  Becherovka je typickým českým alkoholických nápojem, kterým je Česká republika ve světě proslulá. Jde o vynikající nápoj, který je vyroben bez konzervantů a jiných chemických látek. Je vyroben z kvalitního lihu, přírodního cukru a z karlovarské vody. Typická nahořklá chuť je způsobena směsí 32 bylin a kořením.
  Becherovka má krásnou zlatavou barvu a výraznou vůni. Procento alkoholu: 38 % alkoholu

 • Polický uherák 300g

  Trvanlivý fermentovaný kosstelecký uherák s ušlechtilou plísní potěší všechny milovníky kvalitních uzenin. 

  Skladujte: 0°C až plus 20°C, do 85% relat.vlhkosti, vyvěšené

   

 • Premium Hermín 170 g

  Trvanlivý fermentovaný výrobek s ušlechtilou plísní Hermín potěší všechny milovníky kvalitních českých uzenin. 

  Skladování: 0°C až plus 20°C, do 85% relat.vlhkosti, vyvěšené

 • Srnčí paštika s portským vínem 130 g

  V hájenkách a na panstvích bylo srnčí maso v sezóně relativně často na jídelním stole. Srnčí maso je velmi vyhledávané pro svou chuť i dnes. Ve starých recepturách se často kombinuje se sladkým vínem. Dovolili jsme si tedy vytvořit hrubě mletou paštiku s přídavkem portského vína, které dodává paštice nezaměnitelnou chuť.
  Složení: srnčí maso (52%), vepřové maso, zelenina (cibule, mrkev, celer), portské víno (2,4%), jedlá sůl, koření
  Bezlepkový výrobek.