Dárkový koš LetemSvětem Papája s kokosem

Dárkový koš Papaya s kokosem nabízí ten nejlahodnější džem z čerstvého vyzrálého ovoce vyráběného na Srí Lance. Dárkový koš Vám dále nabízí směs zeleného cejlonského čaje a delikatesních čokolád.

Cena:
676 Kč včetně DPH 559 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Dolfin Hořká čokoláda s hruškou a praženými mandlemi 70 gr

  Dolfin hořká čokoláda s hruškou a praženými mandlemi - velmi pikantní kombinace chutě zralých hrušek, pražených mandlí a hořké čokolády s 52% obsahem kakaa.

  Složení: kakaová hmota, cukr, mandle (7%), hruška (3%), kakaové máslo, přírodní hruškové aroma, přírodní vanilka, emulgátor: sojový lecitin
  Alergeny: Může obsahovat stopy oříšků, mléka a sušeného ovoce.

 • Dolfin Mléčná 32% čokoláda s praženými mandlemi 70 gr

  Dolfin mléčná 32% čokoláda s praženými mandlemi - křupavá a křehká, nenáročná a přesto tak příjemně autentická, taková je výsledná chuť kombinace mezi dvěma klasickými delikatesami: praženými mandlemi a mléčnou čokoládou.
  Obsah kakaa: min.32%, obsah mléka : 20%
  Složení: kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, cukr, kakaové máslo, pražené mandle (10%), emulgátor: sojový lecithin, aroma: přírodní vanilka
  Alergeny: Může obsahovat stopy mléka a sušeného ovoce.

 • Džem Papaya&Kokos, 300g

  Džem z čerstvého vyzrálého ovoce vyráběný na Srí Lance. Ideální na toust k ranní kávě nebo čaji.

  Složení: čerstvá papája a kokos, cukr, pektin, kyselina citrónová, kyselina sorbová.
  Uchovávejte v suchu a chladu.Džem z čerstvého vyzrálého ovoce vyráběný na Srí Lance. Ideální na toust k ranní kávě nebo čaji.

 • Dreamberry zelený čaj směs 80g

  Směs zeleného cejlonského čaje, annony, okvětních lístků chrpy a měsíčku. Zelený čaj je potřeba připravovat odlišně od černých čajů. Zalívejte převařenou vodou teplou okolo 70 °C a nechte louhovat po dobu tří až čtyř minut. Není určitě od věci nádobu, v které zaléváte čaj také předehřát.

  Složení: zelený čaj, annona, chrpa, měsíček.