Dárkový koš zázvor, papaya, datle, pomelo

Kód: 3036
680 Kč
Skladem

Dárkový koš obsahuje tropické ovoce Papaya, Datle, Pomelo a všelék zázvor. Kombinace barev a chutí. Udělejte radost svým blízkým dárkovým ZDRAVÝM KOŠEM!

Dárkové balení - kobouková krabice s víkem ovázaná atlasovou stuhou .

Detailní informace

Detailní popis produktu


Zázvor plátky, 200gZázvor je přírodní všelék. Pomůže vám zlepšit imunitu, odstranit zažívací problémy a dokonce i zhubnout. Zázvor je charakteristický pro svou štiplavou výraznou chuť a obsahuje kromě antioxidantu gingerolu, éterických olejů a zázvorové silice i celou řadu vitamínů a minerálů.
Papaya plátky, 200gPapaya pochází původem z jižního Mexika, ale v současné době se pěstuje v mnoha tropických zemích. V prostředí tradičních nativních národů bylo vždy toto ovoce považováno za zdroj mocných léčivých sil.
Datle, 200gOvoce je bohaté na vápník, měď, chlór, železo, draslík a v neposlední řadě i zmiňovanou esenciální aminokyselinu tryptofan. Ta se v mozku mění na nervový hormon serotonin, který zaručuje dlouhý a blahodárný spánek.
Pomelo, 200gPomelo je největší citrusový plod, který dosahuje 15–25 cm v průměru a váží až 2 kg. Z významných látek pomelo obsahuje zejména draslík, dále železo a z vitamínů vitamíny A a C. Je doporučováno při kocovině, žaludečních obtížích, kašli, zahlenění a na ošetření otoků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: