Dárkový koš Zahradní mix

Díky dárkovému koši Zahradní mix ochutnáte tu pravou divočinu na talíři, zapijete ji lahodným bílým Ryzlinkem a ochutnáte pravé české hruštičky z BIO zahrádky. BIO olej a BIO sůl je vynikající na maso, které si ugrilujete s přáteli. Darujte Vašim zaměstnancům.

Cena:
1 064 Kč včetně DPH 879 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • BIO slunečnicový olej, 500ml

  100 % panenský olej lisovaný za studena ze semen slunečnice, bez přídavných barvících a konzervačních látek, čistý přírodní produkt.

  Složení: Obsahuje přes 90 % podílu nenasycených mastných kyselin, vitamín A, C, E, B, vysoký obsah železa.
  Alergeny: neobsahuje

 • Veltlínské zelené 2012 0,75l

  Víno má nažloutlou barvu s výraznou vůní čerstvého manga a pikantností zeleného pepře. Kořenitost pepře přechází do chuti, a nenechá vás nepokoji. Tělo vína je široce postavené, pevné s výraznou dochutí a minerálností na konci. Obsah alkoholu 12%.
  VOC ZNOJMO – vína originální certifikace. Jsou to vybraná vína z odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína.
  VOC ZNOJMO znamená. V- vůně vína, O- odrůda hroznů, C- cit vinaře. VOC ZNOJMO je vůbec prvním takzvaným apelačním systémem v ČR!

  Alergeny: neobsahuje

 • Hruška s hruškovicí v medu 170g

  Krásné zdravé české hrušky naložené v medu zalité českou pálenou hruškovicí. Ochutnejte, stoji to za to!

 • Pečený čaj Brusinka 55ml

  Babiččin ovocný čaj je vynikající nápojový koncentrát s kousky ovoce bez jakýchkoliv konzervačních látek či barviv. Je slazen pouze fruktózou, a proto je vhodný pro malé děti i pro diabetiky. Je to čistě přírodní produkt. Jednoduše zalijete horkou, či perlivou vodou a máte ovocem vonící lahodný nápoj.

  Složení: Voda, fruktóza, brusinky, jablko, červený rybíz, jahoda, kardamom.

 • Květinová kuchyňská sůl – libeček 100g

  Hrubozrnná kuchyňská sůl smíchaná s bio libečkem, který se pěstuje v CHKO Bílé Karpaty. Vhodná do mlýnků, k dochucení steaků a mas.

 • Hruškový kompot 375 ml

  Vynikající kompot z hrušek vypěstovaných na Jižní Moravě. Výborný do koláčů, k rýžovému nákypu, jako příloha k obědu, atd...
  Složení: hrušky, cukr, pitná voda, hřebíček, kyselina citronová

 • Paštika z divočáka na červeném pepři 130g

  Chuť této paštiky formuje maso z divočáka, restovaná kořenová zelenina a směs divokého koření s jalovcem. Velmi dobrá s tmavým čerstvým chlebem, nebo na topince. Podáváme s červeným vínem.
  Složení: maso z divočáka 51% (ČR), vepřový podbradek (ČR), červené víno (4,5%), cibule, mrkev, celer, jedlá sůl, kořen
  Alergen: celer