Dárkový koš VIP Ovocná energie

Dárkový koš VIP Ovocná energie Vám dodá sílu a zdraví v podobě nejkvalitnějších superpotravin, železitého vína, kokosového oleje, oříšků a spousty dalších zdravých dobrot. Darujte VIP zdraví!

Cena:
3 363 Kč včetně DPH 2 779 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • BIO Matcha Tea Harmony, 30g

  Čaj určený pro každodenní konzumaci. Čaj Matcha obsahuje antioxidanty, aminokyseliny, vlákninu a tein. Zlepšuje metabolismus a zpomaluje stárnutí. Matcha Vám umožní udržet koncentraci po dlouhou dobu a zároveň vede k uvolnění a relaxaci.
 • Matcha mandlové sušenky, 100g

  Vychutnejte si luxusní sušenky z vybraných, přirozeně bezlepkových surovin. Vynikající kvalita, skvělá chuť, originální receptura.
 • Energy Fit Drink, 200ml

  Osvěžující nápoj obsahující zelený ječmen v pomerančovém džusu. Zelený ječmen je velmi hodnotným doplňkem běžné stravy a představuje zdroj bílkovin, sacharidů, chlorofylu a dalších cenných živin pro organismus. Průměrný obsah bílkovin dosahuje 18 % a sacharidů 65 % suché hmotnosti rostliny..

  Složení: voda, pomerančový džus koncentrovaný 30 g, cukr, fruktózo-glukózový sirup, zelený mladý mletý ječmen 4 g, kyselina citronová (kyselina), sorban draselný (konzervant), paulínie nápojová - guarana extrakt 0,5 g, benzoát sodný (konzervant), kyselina L-askorbová (antioxidant) ve 200 ml nápoje.
  Alergeny: neobsahuje

 • BIO Extra panenský kokosový olej 200ml

  Extra panenský kokosový olej je lisován za studena z dužniny zralých kokosů, pěstovaných v ekologickém zemědělství. Celý proces výroby trvá jen několik málo hodin, aby si olej zachoval svoji výbornou kvalitu. Nejsou do něj přidávány žádné konzervační látky ani barviva. Kokosový olej pozitivně působí na imunitní systém a je velmi ceněn pro svůj obsah kyseliny laurové, kaprylové, kaprinové nebo myristové.

  Složení: 100% BIO extra panenský kokosový olej

 • Maltoferrochin – sladové víno/na železo

  MALTOFERROCHIN je sladové víno, které obsahuje železo a extrakt z kůry tropického stromu Chinovníku lékařského. Železo přispívá k tvorbě červených krvinek (hemoglobinu, k optimálnímu přenosu kyslíku v těle), k lepší funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk a na mnoha dalších pro organismus důležitých funkcích.  

  Složení: Sladové víno, cukr, chinový extrakt (3%), barvivo: karamel, oxid železitý se sacharózou, konzervant: oxid siřičitý. Obsahuje min. 12% obj. alkoholu

 • Snídaňový mix s kousky borůvek 200g

  Unikátní směs 4 superpotravin s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, vlákniny, antioxidantů,  Omega3 mastné kyseliny. Vhodné nejen jako snídaně, ale jakékoliv rychlé, velmi zdravé, na veškeré živiny bohaté občerstvené, které je zároveň velice chutné. Snadné použití a příprava.  Ochutnejte Chia semínka, Moruši, Konopná semínka, Borůvky.

  Složení: osahuje pouze 100%superpotravin v neupravených směsích bez přidaného cukru. Bezlepkové.

 • Snídaňový mix s kousky brusinek 200g

  Unikátní směs 4 superpotravin s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, vlákniny, antioxidantů,  Omega3 mastné kyseliny. Vhodné nejen jako snídaně, ale jakékoliv rychlé, velmi zdravé, na veškeré živiny bohaté občerstvené, které je zároveň velice chutné. Snadné použití a příprava.  Ochutnejte Chia semínka, Moruši, Konopná semínka, Brusinky.

  Složení: osahuje pouze 100%superpotravin v neupravených směsích bez přidaného cukru. Bezlepkové.

 • Originál snídaně s Acai 300g

  Originál Breakfast Topping s Acai je unikátní směs 7 superpotravin. Obsahují 100 % superpotravin v neupravených směsích, vynikající sytící schopnosti s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin.

  Složení: Konopná semena, Moruše, Chia semínka, Goji, Kakaové hroty, Skořice, Acai

 • Original Breakfast Topping 300g

  Originál Breakfast Topping je unikátní směs 5 superpotravin. Obsahují 100 % superpotravin v neupravených směsích, vynikající sytící schopnosti s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin.
  Složení: Konopná semena, Moruše, Chia semínka, Goji bobule-červené diamanty, Kakaové hroty Obsahuje pouze 100 % superpotravin v neupravených směsích bez přidaného cukru. Bezlepkové. Vhodné také pro vegetariány a vegany.

 • Arašídy v medu sáček 200g

  Arašídy v medu nejsou zatíženy žádnými konzervačními přípravky. Arašídy obsahují bílkoviny a vlákninu. Produkt Arašídy v medu jsou obohaceny o ovesný sirup a ovesný výtažek.