Dárkový koš Řecko Galaxy

Řecko je země jedinečných přírodních krás, země opředená dávnými mýty, dějiště bohaté historie, kolébka evropské civilizace a výborné kuchyně.
Cena:
434 Kč včetně DPH 359 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Sušená rajčata s olivami a kapary 180 g

  Lahodná směs rajčátek sušených na slunci se skvělými řeckými olivami a kaparami, navíc s řeckými bylinkami a mořskou solí. Skvěle se hodí jako chuťovka k vínům, do těstovin a do těstovinových a zeleninových salátů.

  Složení: rajčata sušená na slunci (původ: Turecko) 42,86%, plátky zelených oliv 14,29%, slunečnicový olej, kapary 2,86%, česnek, bazalka 1,07%, černý pepř, mořská sůl max. 8%, regulátory kyselosti: E330, E270
  Alergeny: Neobsahuje alergeny

 • Olivy zelené plněné česnekem Bretas 300 g

  Tyto mimořádně velké řecké zelené olivy obsahují spoustu dužniny. Jsou plněny česnekem a naložené ve slaném nálevu. Vyrábí se v rodinné firmě Ilida tradičním způsobem. Vynikající chuť těchto oliv nejlépe vynikne samostatně nebo se podávají jako delikatesa k vínu.

  Složení: zelené olivy, voda, česnek, mořská sůl, kyselina citrónová E330, kyselina mléčná E270. Sůl max. 9%
  Alergeny: neobsahuje alergeny

 • Sezamová tyčinka s medem 30 g

  Narozdíl od většiny běžných sezamových tyčinek, které jsou tvrdé, je tato tyčinka díky svému složení měkkoučká. Má vynikající chuť pravého řeckého medu. Ideální svačinka pro děti, zdravé mlsání.

  Složení: sezam (68%), med (32%)
  Alergeny: Obsahuje stopy sezamu.

 • Citrónový krém 250 ml, Lemon Sauce

  Vynikající chuť citrónů! Stačí ochutnat!

  Složení: citrónová šťáva z koncentrátu 57%,voda, cukr, pomerančová šťáva z koncentrátu, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, stabilizátrory: xanthanová guma, kerboxymethyl-celulóza, konzervant: sorban draselný, barviva: lutein, příchutě. Obsahuje siřičitany
  Alergeny: neobsahuje alergeny