Dárkový koš pro muže Labužník

Nevíte si rady, jaký zvolit dárek pro Vašeho muže? My Vám poradíme. Darujte dárkový koš pro muže Labužník s obsahem lahodného španělského vína, trescčí pomazánky s kozím sýrem,  francouzské teriny, delikatesní paštiky a v neposlední řadě vynikajícího pršuta. Gurmánský zážitek pro obdarovaného je zcela jistě zaručen.

Dárkové balení - bílý luxusní proutěný koš, který najde uplatnění v každé domácnosti. Doplňte dárek o osobní vzkaz a potěšte obdarované.

Cena:
1 039 Kč včetně DPH 859 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Tresčí pomazánka s kozím sýrem, 90g

  Rybí paštika ze středomořské tresky. Co si takhle dát vynikající tresčí pomazánku s kozím sýrem jako předkrm?
 • Terina s rozinkami a sýrem Roquefort, 65g

  Chuť rozinek a sýr Roquefort! Jedině v naší francouzské terině! Vychutnejte si nezapomenutelný zážitek.

 • Dárkový proutěný bílý koš

  Luxusní dárkový proutěný koš, který lze následně využít jako krásná dekorace v domácnosti. Proutěný koš je zabalen v celofánu a ovázán atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.

 • Srnčí paštika s portským vínem 130 g

  V hájenkách a na panstvích bylo srnčí maso v sezóně relativně často na jídelním stole. Srnčí maso je velmi vyhledávané pro svou chuť i dnes. Ve starých recepturách se často kombinuje se sladkým vínem. Dovolili jsme si tedy vytvořit hrubě mletou paštiku s přídavkem portského vína, které dodává paštice nezaměnitelnou chuť.
  Složení: srnčí maso (52%), vepřové maso, zelenina (cibule, mrkev, celer), portské víno (2,4%), jedlá sůl, koření
  Bezlepkový výrobek.

 • Pršuto Karé cca 170g

  Pršuto KARÉ se vyrábí z vytříděného kvalitního vepřového masa. Výroba probíhá několik měsíců. Postupnou ztrátou sušením dochází k odjímání vody a tím se výrazně zvyšuje trvanlivost výrobku. S časem a zráním se zvyšuje intenzita přírodního aroma masa. Jalovec, pepř, koriandr, vavřín spolu s jemným zauzením bukovým dřevem podtrhnou lahodnou chuť  pršuta.

  PRŠUT je vakuově zabalen s trvanlivostí 40 dnů. Po jeho rozbalení doporučujeme výrobek spotřebovat do 10 dnů. KARÉ uchovávejte v chladném prostředí nejlépe zavěšen, tam kde mírně proudí vzduch - například větraný sklípek nebo komora. V takovémto prostředí vybalen a zavěšen vydrží i několik měsíců.

  PRŠUT má charakteristické vlastnosti stejné jako dobrý sýr či víno. Čím je vyzrálejší, tím je chutnější. Jeho aroma se nejlépe rozvine při pokojové teplotě.

  Složení výrobku: Vepřová kotleta 94 %, kuchyňská sůl jodidovaná, koření, dextróza, konzervant E250, antioxidant E301

 • Porca de Murça Branco Douro DOC 0,75l

  Porca de Murca Branco je portugalské víno s čerstvou vůní citrusů a bílého ovoce. Osvěžující chuť s příjemnou kyselinou.Příjemné „každodenní“ víno. Doporučeno k salátům, žervé, uzenému lososu a nebo třeba k sushi.

  Vinařská oblast: Douro

  Vinařství: Real Companhia Velha