Dárkový koš pro Dědečka

Luxusní dárkový koš pro ženy i muže potěší všechny obdarované. Vychutnejte si výrazný povzbuzující čaj se svěží chutí citrónu, pravou českou medovinu pro dědečka či babičku /případně s názvem  "Sváteční medovina"/, pravé belgické pralinky, francouzskou terinu a pravý český med. Dárkový koš  plný skvělých chutí napříč světem.

Dárkové balení - bílý proutěný koš, který najde své využití v každé domácnosti.

Cena:
930 Kč včetně DPH 769 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Kachní terina s fíky, 90g

  Pokud máte rádi fíky, doporučujeme vám ochutnat neotřelou kombinaci kachního masa a fíků. Paštika kombinující chuť kachního masa s fíky je lehce nasládlá a s červeným vínem se vhodně doplňuje.Lehce nasládlá, vhodně se doplňuje s červeným vínem!

  Složení: kuřecí játra, kachní maso 25%, vepřové maso, vepřové sádlo, fíky 3%, sůl, koření, muškátový oříšek, pepř.

 • Clipper čaj BIO Jablko s bezinkou

  Báječná čajová směs s voňavými květy bezinek a sladkými šťavnatými jabky připomínající letní den. Čajové sáčky jsou jednotlivě balené v dokonalých malých krabičkách po 10 sáčcích.
  Složení: bezinkové květy (33%), citrónová tráva, rooibos, šípky, ibišek, kořen lékořice, aroma(5%), jablečné kousky(3%), ananasové kousky.
  Upozornění: Obsahuje lékořici, lidé s vysokým krevním tlakem by se měli vyvarovat nadměrné spotřeby.

 • Včelí med javorový 170g

  Včelí med javorový má typickou světlejší barvu s nádechem do zelena. Je velmi lahodné chuti a spolu s vysokým obsahem anorganických vitálních látek představuje jarní probouzející se sílu. Pro výlučný obsah pouze jednoduchých cukrů je lidským organismem velmi dobře zpracován a potřebná energie je okamžitě dodána do těla a tím výrazně a rychle dodá povzbuzující sílu. Je proto vhodný jak pro děti, sportovce, tak hlavně pro starší polulaci. Ochutnejte med od Zdravého koše! 

  Vysoce kvalitní přírodní produkt.


 • Medovina pro dědečka 0,5l

  Nevíte, co koupit dědečkovi?  Máme pro Vás vhodný dárek – medovinu vynikající chuti, která v létě zchladí, v zimě zahřeje. Na etiketě je krásné věnování. Tento alkoholický nápoj, ze kterého bude mít každý obdarovaný radost, vzniká kvašením medu a vody, případně dalších bylin. Naše medovinka není dolihována, je nevařená a vykvašená za studena. Obsahuje propolis. Můžete ji podávat horkou a pochopitelně i vychlazenou. Hodí se i do míchaných alkoholických nápojů.

  Obsah alkoholu: 13%. Obsah: 0,5 l.

 • Emoti Infini De Noir 72% 100g

  Báječná pochoutka pro každodenní mlsání. Vysoce kvalitní hořká čokoláda s obsahem 72% kakaa.

  Složení: Kakaová hmota, kakaové máslo, cukr. Kakaová sušina: minimálně 72%. Výrobek může obsahovat mandle, oříšky stopy mléka a pšeničných bílkovin.