Dárkový koš Důchod Přílohy

Dodejte svému jídlu tu správnou chuť prostřednictvím dárkového koše Přílohy. Udělejte radost Vašim kolegům, kteří odcházejí do důchodu.

Cena:
930 Kč včetně DPH 769 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Pikantní chutney z červené řepy, 140ml

  Vynikající chutney z červené řepy, jablek a cibule, s jemně pikantní chutí. Dokonalá kombinace k sýrům a vínu.
 • Hořčičný olej, 250ml

  Olej lisovaný za studena ze semen hořčice obsahuje zejména draslík a enzymy. Tento olej dokáže zahřát a prokrvit tkáň. V kuchyni je vhodný k dochucování a nakládání mas.
 • Medvědí pesto, 140ml

  Vynikající pesto z mladých listů medvědího česneku s olejem a solí. Dochutí vaše těstoviny, pomazánky, polévky apod. Pesto se vyznačuje silnou česnekovou chutí a má detoxikační účinky.
 • Džem limetky, 106g

  Limetky jsou velice aromatické a obsahují poměrně dost draslíku, vápníku, fosforu a samozřejmě také vitamín C. Hodí se do koktejlů, ke grilovanému lososu a masům. A především k sýrům, ideálně tvrdým. Kapka limetkového džemu dokáže na sýru typu Brie divy.
 • Džem rakytník, 106g

  Rakytník, je rostlina původem z Evropy a Asie. Plody obsahují spoustu tělu prospěšných látek a sice provitamin A, vitaminy skupiny B, vitaminy C, E a flavonidy. Sklízí se komplikovaně, protože bobule nejdou jen tak utrhnout, a rostlina je velmi trnitá. Má kyselou chuť a skvěle se hodí do bílých jogurtů.