Dárkový koš Podkova

Nevíte si rady, jaký zvolit dárek pro Vašeho muže? My Vám poradíme. Darujte dárkový koš pro muže Podkova s obsahem devíti stupňového piva, při jehož chmelení byl použit i český chmel Premiant a americké chmely Cascade a Amarillo. Vůně piva je květinová, citrusově a lehce kořenitě chmelová. Zakousněte se do jelení klobásy, která  je vyrobena ze zvěřiny z českých lesů. Gurmánský zážitek pro obdarovaného je zcela jistě zaručen.

Dárkové balení - klobouková krabice s víkem ovázaná atlasovou stuhou dle Vašeho výběru.

Cena:
882 Kč včetně DPH 729 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Terina s vlašskými ořechy a sýrem Rocamadour, 65g

  Vyzkoušejte novinku! Ve francouzské terinně se snoubí chuť vlašských ořechů a výrazné nezapomenutelné chuti sýru Racamadour.

 • Dárková klobouková krabice s víkem

  Luxusní dárková klobouková krabice s víkem ovázaná atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.

 • Jelení podkova 270g

  Jelení klobása je vyráěna ze zvěřiny, která pochází výhradně z českých lesů. Maso ze zvěřiny obsahuje minimální množství tuku, proto je nutné při výrobě klobás přidat podíl vepřového masa. Pro výrobu klobásy Jelení podkovy sepoužívá směs divokého koření a také hřebíček a česnek.

  Balíček je vakuově zabalen. Balení má trvanlivost 60 dnů. Po jeho rozbalení doporučujeme spotřebovat do 10 dnů. Podkovy uchovávejte v chladném prostředí nejlépe zavěšené, tam kde mírně proudí vzduch - například větraný sklípek nebo komora. Jejich aroma se nejlépe rozvine při pokojové teplotě.

  Složení výrobku: Zvěřina 55%, vepřové maso, hovězí maso, kuchyňská sůl - jodidovaná max. 4%, konzervant E250, koření, dextróza, stabilizátor E450, laktóza - mléko a výrobky z něj, antioxidant E315, startovací BIO kultury, přírodní střívko

 • Pivo Op & Top 0,33l

  Devíti stupňový bitter s hořkostí 30.4 EBU. Při chmelení byl použit i český chmel Premiant a americké chmely Cascade a Amarillo. Vůně piva je květinová, citrusově a lehce kořenitě chmelová. Chuť piva má střední říz, nižší až střední plnost. V chuti dominuje chmelová hořkost s kořenitými a lehce citrusovými a pryskyřičnými chmelovými tóny. Doznívání je dlouhé chmelové a zároveň lehce sladově chlebové. Lehce ulpívající hořkost.
  Země původu: Nizozemsko
  Obsah alkoholu: 4,5%