Dárkový koš Poděkování

Poděkujte svým zaměstnancům dárkovým košem Poděkování a věnujte jim dárkový poukaz na proměnu či fotografování. Věnujte jim krásnou vzpomínku.

Cena:
2 830 Kč včetně DPH 2 339 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Dolfin Hořká čokoláda s hruškou a praženými mandlemi 70 gr

  Dolfin hořká čokoláda s hruškou a praženými mandlemi - velmi pikantní kombinace chutě zralých hrušek, pražených mandlí a hořké čokolády s 52% obsahem kakaa.

  Složení: kakaová hmota, cukr, mandle (7%), hruška (3%), kakaové máslo, přírodní hruškové aroma, přírodní vanilka, emulgátor: sojový lecitin
  Alergeny: Může obsahovat stopy oříšků, mléka a sušeného ovoce.

 • Dolfin Hořká čokoláda 52% s mátovými lístky 70g

  Dolfin hořká čokoláda s mátovými lístky přenese Vás do severní Afriky, mátové lístky umocňují hloubku chuti a přirozenou sladkost této čokolády pro požitkáře. Svěžest máty dává tradiční čokoládové chuti nový náboj.
  Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, mátové lístky, emulgátor: sojový lecithin, aroma: přírodní vanilka
  Alergeny: Může obsahovat stopy mléka, oříšků a sušeného ovoce.

 • Dolfin Mléčná 32% čokoláda s praženými mandlemi 70 gr

  Dolfin mléčná 32% čokoláda s praženými mandlemi - křupavá a křehká, nenáročná a přesto tak příjemně autentická, taková je výsledná chuť kombinace mezi dvěma klasickými delikatesami: praženými mandlemi a mléčnou čokoládou.
  Obsah kakaa: min.32%, obsah mléka : 20%
  Složení: kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, cukr, kakaové máslo, pražené mandle (10%), emulgátor: sojový lecithin, aroma: přírodní vanilka
  Alergeny: Může obsahovat stopy mléka a sušeného ovoce.

 • Ovocný čaj Odpočinkový čaj 50g

  Odpočinkový čaj s chutí jablek, banánu, brusinky, rozinek, hřebíčku, pomerančové kůry Vám zpříjemní Váš relaxační čas. Ochutnejte!

  Složení: jablko, banán, brusinka, rozinky, hřebíček, citronová tráva, skořice, pomerančová kůra
  Alergeny: neobsahuje

 • Dárkový kufřík bílý

  Luxusní dárkový kufřík v bílé barvě ovázán atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte. 

 • Ceylon Tea Sabaragamuwa

  Černý ceylonský čaj pravý z jižní oblasti Sabaragamuwa. Nálev hnědozlatavý až červený, plné chuti s lehkým ovocným podtónem. Mléko a jiné přísady se k tomuto čaji hodí. Na přípravu 1,5dcl použijte 2-3gr čaje, zalijte vodou o teplotě 80-90°C, louhování 2-3 minuty.

 • Jehněčí pečínka 210g

  Jehněčí maso se zpracovávalo většinou za čerstva, nejběžnější úpravou bylo pečení s přidáním sezónní zeleniny a bylinek. Připravili jsme pro Vás tuto delikatesu, která získává jemné aroma díky nakládání do zeleniny a koření.
  Složení: Jehněčí maso pečené - hřbet, kýta, plec (89% před tepelnou úpravou), cibule, mrkev, celer, jedlá sůl a koření
  Alergeny: celer

 • Dárkový poukaz

  Dárkový poukaz, který můžete využít na newborn fotografování, foto s vnoučaty nebo na proměnu s vizážistkou a zdokumentování pomocí fotografií.  Je jen na Vás co si zvolíte.