Dárkový koš Poděkování

Poděkujte svým zaměstnancům,klientům, rodině či známým dárkovým košem od nás. Ochutnejte portugalské víno Porca de Murça Branco Douro DOC s čerstvou vůní citrusů a bílého ovoce s osvěžující chuťí, pravé francouzské teriny a dopřejte gurmánský zážitek obdarovným.

Dárkové balení -  luxusní klobouková krabice ovázaná atlasvou mašlí. Doplňte o osobní vzkaz, který Vám napíšeme na luxusní papír a vložíme k dárku.

Cena:
604 Kč včetně DPH 499 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Dárková klobouková krabice s víkem

  Luxusní dárková klobouková krabice s víkem ovázaná atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte.

 • Farmářská terina s pálivou paprikou Espelette, 90g

  Arnaud – Chuť tradice, je moderní, dynamickou společností na evropském trhu a může se pochlubit kvalitními a originálními výrobky dle tradičních receptů z vybraných surovin bez chemických přípravků a barviv.
  Složení: vepřové 87% (maso a játra), mléko, vejce, sůl, paprika Espelette 1%, koňak, koření, přírodní aroma.
  Alergeny: mléko, vejce

 • Kachní pěna se zeleným pepřem, 180g

  Pěna je jemně našlehaná bez hrubých podílů, velmi dobře se natírá a hodí se zejména k dobrému pití.
  Složení: vepřové sádlo, libová kachní játra 26%, voda, kuřecí játra, kachní sádlo, vejce, modifikovaný škrob, koňak, zelený pepř 0,9%, sůl, konzervant: dusitanová sůl, mléčné bílkoviny, přírodní aroma.
  Alergeny: vejce, mléčné bílkoviny

 • Porca de Murça Branco Douro DOC 0,75l

  Porca de Murca Branco je portugalské víno s čerstvou vůní citrusů a bílého ovoce. Osvěžující chuť s příjemnou kyselinou.Příjemné „každodenní“ víno. Doporučeno k salátům, žervé, uzenému lososu a nebo třeba k sushi.

  Vinařská oblast: Douro

  Vinařství: Real Companhia Velha