• Dárkový koš Pánský dýchánek

Dárkový koš Pánský dýchánek

Dárkový koš Pánský dýchánek ocení muži milující kvalitní bylinný likér se silnou, výraznou vůní, nebývale citlivě vyváženou hořkosladkou chutí, kvalitní srnčí paštiku, lahodné oříšky a skvělé ručně dělané chipsy s čedarem.

Dárkové balení - dárková krabice s průhledným víkem ovázaná atlasovou stuhou. Doplňte o osobní vzkaz.

Cena:
967 Kč včetně DPH 799 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Japonská směs, 200g

  Pikantní rýžové krekry.
 • Srnčí paštika s portským vínem 130 g

  V hájenkách a na panstvích bylo srnčí maso v sezóně relativně často na jídelním stole. Srnčí maso je velmi vyhledávané pro svou chuť i dnes. Ve starých recepturách se často kombinuje se sladkým vínem. Dovolili jsme si tedy vytvořit hrubě mletou paštiku s přídavkem portského vína, které dodává paštice nezaměnitelnou chuť.
  Složení: srnčí maso (52%), vepřové maso, zelenina (cibule, mrkev, celer), portské víno (2,4%), jedlá sůl, koření
  Bezlepkový výrobek.

 • Bramborové chipsy Čedar a cibulka 40g

  Tyto skvělé, ručně pečené chipsy Jonathan "Čedar a cibulka" jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí, které bristké ostrovy nabízejí. Vychutnejte si jejich skvělou chuť, kdykoliv Vás napadne. Výborné na piknik, pro mlsání, na cesty či k odpolední svačince.

  Složení: Brambory, slunečnicový olej, příchuť čedaru a cibule [cukr, sůl, sušená cibule, maltodextrin, sušený sýr (sýr, sušená syrovátka),sušený zralý sýr čedar (zralý čedar, sůl) kvasnicový extrakt, sušená šalotka, sušený čedar, bylinky (petržel), slunečnicový olej, příchutě (obsahující PŠENICI)].

  Alergen: Obsahuje mléko VHODNÉ PRO VEGETARIÁNY, BEZ UMĚLÝCH BARVIV A KONZERVAČNÍCH LÁTEK

 • Jägermeister 0,7l 35%

  Jägermeister, neboli mistr lovec, je jedním z nejznámějších německých bylinných likérů, který si získal velkou oblibu v mnoha zemích. Šestapadesát ingrediencí (vzácné a exotické byliny, dřevo, koření, plody, semena a kořeny) dodává tomuto alkoholickému nápoji z německého Wolfenbüttelu jedinečnou a charakteristickou chuť Jägermeisteru.