Dárkový koš oříšky double

Sedm vynikajících, zdravých a chutných přírodních zdrojů vitamínů v jednom dárkovém koši. Ochutnejte, objednejte, darujte ZDRAVÍ!

Originální dárek, který zaručeně potěší. 

Cena:
906 Kč včetně DPH 749 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Japonská směs, 200g

  Pikantní rýžové krekry.
 • Čínská směs, 200g

  Arašídy obalované v rýžovém těstíčku ve tvaru kuliček.
 • Arašídy podzemnice olejné, 200g

  Arašídy příznivě působí na nervovou soustavu, napomáhají předcházet cukrovce a kardiovaskulárním onemocněním. Mají pozitivní účinky při kožních chorobách a také chrání před zubním kazem.
 • Kešu pražené solené, 200g

  Kešu ořechy "hořčíková bomba", jsou jedlé nažky tropického ledvinovníku. Strom dorůstá výšky cca 10-12m a vyskytuje se v tropech. Jeden vzrostlý ledvinovník může za rok vyprodukovat až 40-50kg kešu oříšků.
 • Dýně natural, 200g

  Semínka se doporučují při ekzému a dalších kožních problémech, jako prevence i podpůrná léčba infekčních onemocnění, pro podporu obranyschopnosti, v rekonvalescenci po úrazech a operacích.
 • Slunečnice loupaná, 200g

  Slunečnice loupaná - slunečnicové semínko - nese vysoký obsah hořčíku a vyvažuje hladinu vápníku v těle, napomáhá tak k regulaci nervové činnosti. Aminokyselina tryptofan, kterou obsahuje slunečnicové semínko, podporuje produkci serotoninu a tím zlepšuje naši náladu. Důležitým vitamínem je vitamín B6 zmírňující riziko deprese.
 • Arašídy pražené solené, 200g

  Arašídy jsou vynikajícím lékem na nervovou soustavu, podporují krvetvorbu, působí při nemocech srdce, krevního oběhu a látkové přeměny. Upravují stav některých kožních onemocnění a zabraňují kazivosti zubů. Většinu vlastností má i arašídový olej. Vyzkoušejte Arašídy pražené, solené!!!