Dárkový koš Maminka Vzpomínky

Jedna z největších událostí v životě ženy je těhotenství a porod dítěte. Darujte dárkový koš Vzpomínky a věnujte budoucí mamince odbornou knihu o těhotenství I.díl a  dárkový poukaz na focení /5 Ks fotografií/. Vzpomínky na krásné období ji zůstanou jen díky Vám.

Cena:
2 491 Kč včetně DPH 2 059 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Dárkový kufřík bílý

  Luxusní dárkový kufřík v bílé barvě ovázán atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte. 

 • Kniha o těhotenství, porodu a dítěti I.díl

  Kniha srozumitelně a přehledně přináší ověřené informace předních českých odborníků z mnoha lékařských oborů o těhotenství, porodu a péči o dítě.
  Způsoby plánovaného rodičovství. Životní styl a příprava na těhotenství. Způsoby přirozeného i umělého otěhotnění. První známky těhotenství. Vývoj zárodku a plodu krok za krokem. Předporodní péče v České republice. Hygiena a životospráva těhotných žen. Sport a cestování v těhotenství.

 • Dárkový poukaz

  Dárkový poukaz, který můžete využít na newborn fotografování, foto s vnoučaty nebo na proměnu s vizážistkou a zdokumentování pomocí fotografií.  Je jen na Vás co si zvolíte.