Dárkový koš Maminka Pro nejmenší

Chcete cíleně udělat radost ještě před narozením děťátka? Darujte náš dárkový koš pro nejmenší. Připravíme pro Vás variantu pro holčičku nebo kluka. Stačí napsat Váš požadavek do poznámky. Tak neváhejte a objednejte!

Cena:
882 Kč včetně DPH 729 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Dárkový kufřík bílý

  Luxusní dárkový kufřík v bílé barvě ovázán atlasovou mašlí ve Vámi zvoleném odstínu. Rádi Vám do dárkového koše přibalíme osobní vzkaz svázán do ruličky nebo uvážeme komplimentku přímo na stuhu. Je jen na Vás co si zvolíte. 

 • MAM dudlík start 0-2m silikon

  MAM dudlík Start je extra malý a lehký, ideální pro novorozence. Dudlík má symetrický tvar, a proto se vždy dokonale přizpůsobí dětským ústům. Díky knoflíku ho lze snadno a rychle uchopit a rovněž jednoduše připevnit k pásku. Sametová savička – patentovaná inovace MAM. MAM dudlíky podporují správný vývoj dásní a zubů - byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty. Dostupné ve variantě silikon.

 • Physiomer Baby 100% mořská voda 115 ml

  Spray čistí nosní cesty a pomáhá předcházet rýmě. Při rýmě efektivně odstraňuje přebytečný hlen.
  Podrobné informace o produktu: Pro děti od narození. PHYSIOMER® Baby Soft Spray čistí nosní cesty a pomáhá předcházet rýmě. Při rýmě efektivněodstraňuje přebytečný hlen a pomáhá snížit riziko opětovného výskytu ORL infekcí a komplikací.
  Dávkování: 1 vstřik do každé nosní dírky 1× denně jako součást denní hygieny.
  V případě rýmy a ucpaného nosu zvyšte dávkování na 1 vstřik 2–4× denně do každé nosní dírky.
  Upozornění: Po každé aplikaci trysku opláchněte horkou vodu, zamezíte tím jejímu ucpání.

 • MAM pásek na dudlík Clip Monster

  Díky MAM Clip Monster dudlíky zůstanou čisté a vždy k dispozici navzdory všem aktivitám děťátka. Flexibilní kroužek lze použít na všechny dudlíky MAM s knoflíkem a dudlíky s kroužkem. Pásek na dudlík lze rychle a snadno připevnit na letní i zimní oděv. Díky chytrému designu lze pásek používat pouze jednou rukou.
  Barevnou variantu pro dívku či chlapce napište prosím do poznámky.