Dárkový koš Maminka Baby

Exkluzivně pro Vaše nejmenší je připraven dárkový koš Baby, který obsahuje 100% mořskou vodu Physiomer, dudlík a pásek s clipem a v neposlední řadě lahvičku. To vše zabaleno v bílém kufříku, který určitě najde své praktické využítí.

Cena:
1 076 Kč včetně DPH 889 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • MAM láhev Trainer 220ml, 4m+

  Design nebo funkčnost? Lahev Trainer je obojím. S lahví Trainer je přechod od kojení nebo láhve k hrnku tak snadný – díky kombinaci inovativní nevylévací savičky a nevylévacího měkkého pítka. Protiskluzová ouška jsou navržená speciálně pro malé dětské ruce a umožňují snadné držení. MAM koncept ventilu – Trainer může být přeměněn na „volně průtokový“ odpojením ventilu! Nevylévací nebo volně průtokový – vždy ideální přizpůsobení dovednostem a potřebám dítěte.

 • Physiomer Baby 100% mořská voda 115 ml

  Spray čistí nosní cesty a pomáhá předcházet rýmě. Při rýmě efektivně odstraňuje přebytečný hlen.
  Podrobné informace o produktu: Pro děti od narození. PHYSIOMER® Baby Soft Spray čistí nosní cesty a pomáhá předcházet rýmě. Při rýmě efektivněodstraňuje přebytečný hlen a pomáhá snížit riziko opětovného výskytu ORL infekcí a komplikací.
  Dávkování: 1 vstřik do každé nosní dírky 1× denně jako součást denní hygieny.
  V případě rýmy a ucpaného nosu zvyšte dávkování na 1 vstřik 2–4× denně do každé nosní dírky.
  Upozornění: Po každé aplikaci trysku opláchněte horkou vodu, zamezíte tím jejímu ucpání.

 • MAM DUDLÍK CIRCLE 0-6 měsíců, silikon

  MAM dudlík Circle je vyroben ze silikonu, který udržuje hygienický vzhled po dlouhou dobu. Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Knoflík snadno sevřou i malé dětské prstíčky. Sametová savička – patentovaná inovace MAM. Sametově jemná a na dotyk působí jako pokožka. Je jemný k citlivé pleti kolem úst – vzduch může kolovat mezi pokožkou a límcem, který má velké větrací otvory. Ty pomáhají zmenšit podráždění pokožky způsobené zachycováním slin. MAM dudlíky podporují správný vývoj dásní a zubů - byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty. 

 • MAM pásek na dudlík Clip Monster

  Díky MAM Clip Monster dudlíky zůstanou čisté a vždy k dispozici navzdory všem aktivitám děťátka. Flexibilní kroužek lze použít na všechny dudlíky MAM s knoflíkem a dudlíky s kroužkem. Pásek na dudlík lze rychle a snadno připevnit na letní i zimní oděv. Díky chytrému designu lze pásek používat pouze jednou rukou.
  Barevnou variantu pro dívku či chlapce napište prosím do poznámky.