Dárkový koš Italské Vánoce

Milujete Itálii? Udělejte si italské Vánoce s dárkovým košem od nás. Pinot Grigio delle Venezie od Borgo Molino je světle slámově žluté bílé víno s jasnou, zřetelnou vůní, připomínající květ akátu. Je suché, plné a příjemné. Těstoviny z tvrdozrnné pšenice. Jsou sušené při nízkých teplotách po dobu 8 hodin a díky tomuto šetrnému zpracování si zachovávají většinu nutričních a organoleptických vlastností obsažených v tvrdozrnné pšenici. Pravá sušená italská rajčátka a papričky jedinečné chuti.

Dárkové balení – luxusní atlasová mašle, dárková krabička s víkem, dřevitá vlna. Doplňte o osobní vzkaz.

Cena:
676 Kč včetně DPH 559 Kč bez DPH
Přidejte osobní vzkaz
Potěšte obdarovaného vzkazem, který přepíšeme na luxusní dárkovou kartičku.
x

Dárkový koš obsahuje

 • Těstoviny Spaghetti 500g Girolomoni

  Těstoviny z tvrdozrnné pšenice. Jsou sušené při nízkých teplotách po dobu 8 hodin a díky tomuto šetrnému zpracování si zachovávají většinu nutričních a organoleptických vlastností obsažených v tvrdozrnné pšenici. Pšenice pochází z italských ekologických farem. Výrobek je v kvalitě bio.

  Složení: Bio hrubozrnná PŠENIČNÁ mouka, voda
  Alergeny: lepek

 • Pasta ze sladkých paprik 190g

  Delikatesní italská pasta z červených a žlutých paprik skvěle chutná s čerstvě upečeným chlebem, topinkami, opečenou bagetou či bruschettami.  Vhodné též k masu, těstovinám či do omáček. 
  Složení: červené a žluté sladké papriky (63 % hm.), voda, slunečnicový olej, cukr, vinný ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, sůl.

 • Sušená rajčata 190g /Pomodori secchi/

  Sušená rajčátka jsou „lipofilní“, což znamená, že jejich nutriční hodnota je zvýšena tím, když se konzumují/vaří společně s tukem, např. s olivovým olejem. Skvěle chutnají s čerstvě upečeným chlebem, topinkami, opečenou bagetou či bruschettami.  Vhodné též k masu, těstovinám či do omáček. 

 • Pinot Grigio delle Venezie 0,75l

  Pinot Grigio delle Venezie od Borgo Molino je světle slámově žluté bílé víno s jasnou, zřetelnou vůní, připomínající květ akátu. Je suché, plné a příjemné.
  Výborný s předkrmy, delikátní s rybami, zeleninou a bílým masům. Podávejte při 10-12 ° C.